💫 Ханде Ерчел и Керем Бюрсин - професионален и личен живот 💫 /Тема 59/

  • 42 580
  • 728
# 345
Привет !

Хубава вечер !
Виж целия пост
# 346
Flowers Hibiscus Добро утро, прекрасни момичета! Flowers Hibiscus

Желая ви един успешен ден, изпълнен с много усмивки и добро настроение Simple Smile

Gift Heart

Sparkling Heart
Виж целия пост
# 347
Здравейте, 🌞




И една клюка от вчера 🤔
Това било колата на Керем


Хубав ден на всички 😃
Виж целия пост
# 348
Инфо:
В седмичната класация на Адба Керем заема 10-та позиция Simple Smile

Gift Heart
Виж целия пост
# 349



Виж целия пост
# 350
Инфо:
Арабската версия на „Почукай на вратата ми“  Simple Smile
Трейлър
https://shahid.mbc.net/en/player/series/Hob-Aa-Waraq/9801010021/ … 416735-9801010021

Турският сериал „Почукай на вратата ми“,  получи римейк, озаглавен „Its Hob Aa Waraq“, продуциран от MBC Group, една от най-големите медийни групи в Близкия изток и Северна Африка.
Премиерата на 1 еп. е на 14 юни по платформата MBC Shahid.
Виж целия пост
# 351
Арабите могат да им дишат прахта. Поне да го бяха преработили малко сюжета. Първо между Ханде и Керем има химия, която тук я няма. Второ са малко старички актьорите за такъв сюжет. Арабската Еда не я виждам като цветарка. Липсва й нежност и мекота някак си.

Пак взеха да ми излизат откъси от сериала в тик ток и аз започнах да го гледам отново. Да знам, какво що се случи, но ме кефи да гледам, как Еда манипулира Серкан. Първите 20 епизода най-ми харесват.
Виж целия пост
# 352
Арабите могат да им дишат прахта. Поне да го бяха преработили малко сюжета. Първо между Ханде и Керем има химия, която тук я няма. Второ са малко старички актьорите за такъв сюжет. Арабската Еда не я виждам като цветарка. Липсва й нежност и мекота някак си.

Пак взеха да ми излизат откъси от сериала в тик ток и аз започнах да го гледам отново. Да знам, какво що се случи, но ме кефи да гледам, как Еда манипулира Серкан. Първите 20 епизода най-ми харесват.
Гледам го за пети път.Сега си избирам серии ,чийто номер завършва на пет.Диалозите ги знам наизуст  и мисля,че съм обсебена от този сериал или съм тотално превъртяла.Дано в скоро време има нещо ново.
Виж целия пост
# 353
Здравейте! Flowers Cherry Blossom

"1-ва среща, четене сценарий и ... денят на зелените сливи  21.05.2020 Ханде и Керем се срещнаха в Braveborn... това беше денят, в който Керем изяде 1,5 кг сливи, а Нибла /едно от кучетата на Ханде   /остави в градината му... спомени.   ❤"  Heart Eyes
Първи снимки на Ханде и Керем Sunglasses








Sen Çal Kapımı! / Почукай  на вратата ми!  Revolving Hearts







Poli Hristova, PetHriGrinning
Виж целия пост
# 354
Виж целия пост
# 355
Flowers Hibiscus Добро утро, прекрасни момичета! Flowers Hibiscus

Желая ви един успешен ден, изпълнен с много положителни емоции и усмивки Simple Smile

Gift Heart

Sparkling Heart
Виж целия пост
# 356
Здравейте, 🌞

Вчера Ханде цял ден е била със семейството си и приятелите си в розовата къща 🏡 😃






Хубав ден на всички 😃
Виж целия пост
# 357
Ново/Старо📸
Керем на събитието Jetex на летище IGAA, Истанбул / 5 май 2026 г.


Simple Smile
„Винаги съм искал да бъда актьор, още от детството си, и нямаше план Б. План Б се появи по-късно, когато не бях сигурен, че всичко ще се получи“ - /Керем Бюрсин за списание Vanity Fair Spain. /
Виж целия пост
# 358
Днес клюкарските издания са на вълна ХанКер: ( едно от многото заглавия, че Ханде и Керем са се помирили и дори са прекарали няколко дни в Лондон преди седмица. Пишат,че преди 2 дни Джанер го е поздравил с намек в стори)

ХАНДЕ И КЕРЕМ СЕ ПОМИРИХА: ЛЮБОВ В ЛОНДОН!

Ханде Ерчел и Керем Бюрсин, които имаха връзка преди няколко години, а след това се разделиха, отново станаха двойка след цялото това време. Нашата история включва любовни сцени, развиващи се в Лондон!
Виж целия пост
# 359
Вчера Хакан ..., днес Керем ... други мъже в Турция няма ли? SunglassesStuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия