Ергенът 🌹 сезон 5, тема #13: от вторник до четвъртък от 20:00 по bTV!

  • 46 666
  • 772
# 405
Кой гарантира, че Алия е била обвързана точно като е влизала? Днес с гадже, утре не. Може да са се скарали и да са били скъсали. Много връзки са на приливи и отливи. Хората късат и се събират.

А жененият май вече не е женен. Даже някой май беше казал, че изобщо документално не е бил женен.
Някой ако знае по-подробно и със сигурност, да каже.

И какво значи Алия е зарбила мъж с бебе. Ами мъжът с бебето явно не е искал да е с жената с бебето.
Виж целия пост
# 406
Вече ми е интересно какъв е този прословут суичър, с който Илиана е била на летището. Това май е най-интересното нещо от сезона.
Виж целия пост
# 407
Знам, че няма общо с темите, които обсъждете, но да си кажа, че Румяна ми е най-хубава от финалистките. Много ми е приятно да я наблюдавам. Има нещо чаровно по детски в нея, много ми е сладка. Някак с Гатев повече се разговори, отколкото с Марин, но като цяло й е доста тегаво общуването. А на Марин останаха най-смотаните.
Виж целия пост
# 408
И майка й е доста симпатична Wink
Виж целия пост
# 409
Алия дразни масово с това,че обича живота и е смела да го показва.Просто е щастлива и го излъчва.Това е достатъчно, за да възпалява мнозинството .
Виж целия пост
# 410
Мануела и Бетина в момента са в “Преди обед”, Мартин бъзика Бетина за бащата на Стоян 😂

Мартин показа и снимката на Рупецова с Михаела и Елеонора, сто пъти каза “тая”. Оплю жената за пореден път в национален ефир. Голям герой, няма що. Щяла да ги учи как да лъжат, как да са меркантилни и т.н.

Виж целия пост
# 411
Изключително скучно и досадно за гледане стана предаването. Илияна не е влюбена в никой. Тя е безкрайно отегчена вече от престоя си там и иска да си ходи, но не като опция за Гатев, а като единствената и неповторима за Стоян. Вероятно и тя беше употребена за целите на шоуто. В началото е помислила, че Гатев наистина е хлътнал по нея, а той изпълняваше поръчка на продукцията да направи измислен любовен триъгълник и бързо лъсна после истината. Румяна и Гатев също имат 0 привличане и интерес.
При Марин не е много по-добре положението. И с Михаела и с Любомира отношенията му са повърхностни и лишени от съдържание. Не виждам никаква дълбочина. С Люба са все едно като двама познати/приятели излезли да пофилософсват за живота. Така като тръгнат нещата, са обречени. Нурждан няма и какво да я коментирам.
Само при Крис и Нора видях аз това привличане, страст и желание, за да тръгне една връзка. Не че значи, че ще се получи, но те са единствените, които можем да наречем двойка.
Виж целия пост
# 412
Аз не оневинявам мъжа, естествено, че за изневяра са нужни двама. Просто да се буташ на семеен мъж с бебе по-скоро говори що за стока си ти, а не той.
Ей го. Това е. Баш това.
Неправилен избор на мъж, който е с единия крак извън връзката, даже не брак, даже вероятно вече е бил и с двата крака навън… обаче другата жена виновна.
Виж целия пост
# 413
Мануела и Бетина при Мартин в "Преди обед" - видео
https://www.btv.bg/shows/predi-obed/videos/studio-ergenat-s-mart … eno-zhelanie.html
Скрит текст:
Утре му гостува само Нурджан. Доника е в чужбина и идната седмица ще  дойде.
Виж целия пост
# 414
А вие защо си представяте, че тя го е видяла с количката и си е казала - "ей тоя го взимам". Може и въобще да не е знаела в началото, после увещанията как той с жена си от както са направили бебето не са спали заедно и тн. В тази ситуация винаги е по-виновен този, който е във връзка. Че тя не е светица е ясно и се вижда, ама основният хейт по нея е заради тази ситуация, заради това, че е от "руската школа" и после приказките на Вероника. А Алия си беше екстра за такова реалити - освободена, флиртуваща, изкушаваща ергени. Иначе то всичките момичета се бяха отказали от Марин, че бил на Мишето и какво да гледаме - ти как си, аз ще те чакам и разбирам, пинки промис, хахо хихи.
Виж целия пост
# 415
Не бе не е виновна, изобщо. Просто има едни качества, като морал, достойнство, съвест, които при такъв тип жени липсват.
Виж целия пост
# 416
Е как точно е обвързана със семеен мъж? Точно си е свободна.
За последен път коментирам тази тема.
Започнала е връзката с него, докато той не е бил приключил връзката с официалната си половинка.
От немалко време насам човекът е "официален" с Алия и е разделен с въпросната половинка.
Никога никой не е казвал, че мъжът е още с майката на детето си.
Спрете.
Виж целия пост
# 417
21 Век сме... отново. Към този момент ми се струва, че въздуха е заразен с една мантра  отново вдишан от джензитата, да смятат че трябва да се консултират с психолог дали им се пикае или им се  се..... или са се наср....Joy JoyJoyJoyJoyJoyJoy Психолозите са наистина необходими, но това да ходиш на уж терапия за да откриваш себе си, въпреки 100те тона книги с психологична насоченост не е май от полза на джензито. Дали такъв тип подход от това поколение не прилича на една твърде обгрижваща майка, дори задушаваща....? Дали  детето на тази майка не става зависимо от от нея и само не може да взема решения и да носи отговорност...? Дали то изобщо може нещо да свърши без тя да му каже какво...? Наблюдавам поведението на някои участнички в това предаване, които вече толкова са се вглъбили в това, че психолог работи с тях, че дори не могат да определят дали нещо им харесва или не.  Ами чудно ми е тогава, дали са питали психолога си, дали да се запишат за предаването? Как такъв тип хора, определящи се като интроверти, решават да се запишат в нещо, в което ще трябва да са на показ..... Като цяло това не е ли комплекс.....?
Що се касае до ваклия ергенин.... ами едно мнение на непсихолог да споделя.... Смятам го за агресивен, дори бесен като се ядоса, егоцентричен и то крайно. Че винаги налага своето мнение и когато не успее спорът прераства в агресия. Момичето което се  "занимава" с него още не знае че той е враждебен и тя ще е потърпевша, но тя милата какво ли знае. Дали при всяка връзка ( макар че колко връзки да е имала на 24г) е трябвало да пита психолоха влюбена ли е....? Това е като мацките които си тъпчат устата със силикон и питат: усмихвам ли се, усмихвам ли се JoyJoyJoy
Имам си и днес някои питанки в главата
Хубав ден на всички!
Виж целия пост
# 418
Епизодите от тази седмица са заснети на 14, 15 и 16 февруари.
Скрит текст:
Последният епизод щял да бъде заснет през май.  Може и този уикенд да го снимат и идния четвъртък да излъчат... поне в последните минути от епизода.. някакви нови кадри отсега. Това е някаква новост. Предния път само добавиxа  във финалните надписи какво е станало за тези 3 месеца. Сега явно ще има и кадри: "3 месеца по-късно"
Виж целия пост
# 419
А, ако финалът е на 22 май, това означава ли, че ще "имаме удоволствието" да ни мъчат с четири епизода другата седмица?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия