Предложения за странни, необичайни и интересни имена - 52

  • 6 426
  • 215
# 210
Но фамилията е българска..
Виж целия пост
# 211
Бащата може да е с майка чужденка – например китайка или виетнамка, и баща българин. Познавах едно виетнамче, момче, което се казваше Вин.
Виж целия пост
# 212
Бащата може да е с майка чужденка – например китайка или виетнамка, и баща българин. Познавах едно виетнамче, момче, което се казваше Вин.

В това има логика
Виж целия пост
# 213
То може и да си е азиатец, който е приел фамилията на жена си българка при брак на наша земя. Няма значение, важното е, че Пиу Пиу не се е загубило. С чиста съвест гаджето може да ѝ казва "гълъбче".
А можеше и да е Галина, язък!
Виж целия пост
# 214
На София Пиу Пиу фамилията е Митев, а не Митева и е родена в една азиатска държава, това не е бащино име.
Родителите са българи.
Виж целия пост
# 215
А защо е това Пиу Пиу? Откъде и защо?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия