Предложения за странни, необичайни и интересни имена - 52

  • 6 713
  • 227
# 210
Но фамилията е българска..
Виж целия пост
# 211
Бащата може да е с майка чужденка – например китайка или виетнамка, и баща българин. Познавах едно виетнамче, момче, което се казваше Вин.
Виж целия пост
# 212
Бащата може да е с майка чужденка – например китайка или виетнамка, и баща българин. Познавах едно виетнамче, момче, което се казваше Вин.

В това има логика
Виж целия пост
# 213
То може и да си е азиатец, който е приел фамилията на жена си българка при брак на наша земя. Няма значение, важното е, че Пиу Пиу не се е загубило. С чиста съвест гаджето може да ѝ казва "гълъбче".
А можеше и да е Галина, язък!
Виж целия пост
# 214
На София Пиу Пиу фамилията е Митев, а не Митева и е родена в една азиатска държава, това не е бащино име.
Родителите са българи.
Виж целия пост
# 215
А защо е това Пиу Пиу? Откъде и защо?
Виж целия пост
# 216
Спасея - на дядо Спас. За 2ри път срещам това име - Спаси й викат на галено.
Виж целия пост
# 217
Спасея, Памея. Не ми харесват. Ама кой ли ме пита. Важното е дядо Спас и дядо Пламен да са доволни. И да дадат по един апартамент 🤣🤣
Виж целия пост
# 218
Мирая
Юриета
Ати (момиче)
Катарина
Верислава
Теделин (момиче)
Планимир
Радимир
Алцек
Христи-Анна
Божена
Ник
Пенелопе
Елионора
Ивина
Бони (момиче)
Моник (момиче)
Тини (момиче)
Добриана
Ганета
Касандра
Лаора
Зара-Анабел
Жара
Александрос
Александар
Галилей
Елизар
Валдемир
Тония
Роня
Джейми (момиче)
Хрисиа
Вели-Слава
Рустислав
Стеяна
Викторияна
Леяна
Владимил
Габриелле (момиче)
Виж целия пост
# 219
Виж целия пост
# 220
Александрос и Пенелопе са гръцки имена.

Моник – френска форма на Моника, с ударение на „и".

Габриелле като женско име се среща в немскоезичните държави.

Алцек е име на български владетел.
Виж целия пост
# 221
Всъщност Юриета ми хареса, както и Юриана.
Виж целия пост
# 222
Роня като малката разбойничка
Виж целия пост
# 223
Пак от конкурса за абитуриентки във ФБ

Гражина
Юанна
Салвина
ФЕлипа
Виж целия пост
# 224
Включвам се с Товия - момиченце. Библейско е.
Роня много ми харесва заради книгата.
Тръпки ме побиват като видя имена от рода на Юанна, Александар - границата между оригиналност и неграмотност рязко се размива.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия