Чувствам се страхотно,само дето се счупих да се притеснявам преди операцията.
/ и не ми да де нищо да кажа и обясня единственото което трябваше да отговоря / кажа беше имам ли пари за процедура, като ми каза, че имам 4 хемороида вътрешни и двата трябва да се " обработят " тогава
((
, но все пак искам да имам нещо при нужда.
/ чел съм, че така е по не болезнено и по припоръчително от замразяване и т.н / и нещо цени в смисъла да е дал, а не да е прочел на сайта им ?
Как така имаш насрочена дата за операция и не знаеш какво ще ти правят? Поне иди на още един лекар, за да си сигурна. Това е само като съвет. 
Хирургът опипва лигавицата вътре и така установява дали има неравност, фисура и др. Естествено, ако има съмнения в диагнозата, се прави оглед с техника.Препоръчани теми