БАБА СЪМ!!!

  • 6 015
  • 41
# 15
Добре дошла ДАС! Честито внуче Grinning
Виж целия пост
# 16
Добре дошла! 4естито първо вну4е , да е живо и здраво и много да те радва!
Виж целия пост
# 17
Благодаря ви за хубавите пожелания и топлото посрещане! Grinning
Виж целия пост
# 18
Добре дошла!
И честито внуче!!! Да ти е живо и здраво!
Виж целия пост
# 19
Добре дошла! newsm51
Честито внуче, нека расте здраво и много да ви радва! Two Hearts
Виж целия пост
# 20
Честито внуче Дас! Скоро и още попълнения да има!
Виж целия пост
# 21
Честито, бабо!:) да ти е живо и здраво внучето!
Добре дошла при нас!
Виж целия пост
# 22
Цитат на: Reza
Simple Smile както е тръгнало скоро ще има форум "бъдещи и настоящи баби" Simple Smile))

Честито и добре дошла:)))


Супер идея!!! Подкрепям с две ръце!!!
Виж целия пост
# 23
Честито на новата баба!
Да ти е живо и здраво първото внуче.
Виж целия пост
# 24
4естито първо вну4е Stuck Out Tongue
Добре дошла във форума Stuck Out Tongue
Виж целия пост
# 25
Честитоооо!  Flowers Sunflower  Flowers Sunflower  Flowers Sunflower
Виж целия пост
# 26
Честито внуче! Само радост да ти носи!  party006  newsm30 Добре дошла сред нас!
Виж целия пост
# 27
Честито!
ДА ви е живо и зраво детенцето, да ви прави много щастливи.
Виж целия пост
# 28
Честито! Много радост и усмивки да ви носи! И нали знаеш приказката, който си има деца...да си гледа внуците  Laughing
Виж целия пост
# 29
Добре дошла във форума. Ама представи внучето, пол, име, занятие:).
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия