Евровизия (тема 36) - Vienna 2026 United by Music

  • 94 496
  • 3 085
# 2 085
https://www.eurovision.com/asia/
Ето това е информацията за Азия.

Искрено ме възмути, че Филип Киркоров си прави имидж на гърба на Дара и нейната победа- той бил допринесъл...Чули ли сте нещо такова?

Аз вчера следобед гледах едно предаване( руска тв ) , в което му звъннаха да го питат за Дара .

Той каза , че от БТ са се обърнали към него да подкрепи финансово Дара, поискал е да я чуе и види и веднага се съгласил да я субсидира .
Друго , освен участие с финанси не е казал .
Беше кратък и обран , 5-6 изречения .

Не знам дали и колко е вярно .
Споделям това , което аз чух като коментар от Киркоров .
Виж целия пост
# 2 086
Хахаха, Димитър Рачков току що заяви, че ще води Евровизия ( на майтап разбира се)
Виж целия пост
# 2 087
Моя син изпрати СМС за англичанина и когато обявяваха точките от публиката и за Англия имаше 0 точки, беше много възмутен как така, нали той е гласувал за тях Joy Аз изпратих един СМС за Дания.
Виж целия пост
# 2 088
Коефициенти за залози:
Няма начин България да спечели Евровизия 2026!
ДАРА:
Дръжте ми столовете! ... Бангаранга, Бангаранга!!!
Виж целия пост
# 2 089
Вече звучи и във Финландия (божеее редактирах се, бяха написала НА Финландия Unamused )
https://www.facebook.com/reel/1431719275424567
Виж целия пост
# 2 090
Ха-ха изпълнителят от UK си прави лимонада

Горкият. Аз гласувах за него Simple Smile
Виж целия пост
# 2 091
Амфитеатъра, колкото и красив да е, няма как да събере такава публика, иначе изглежда прекрасно на AI снимката, но реалността е по-различна
Скрит текст:

За мен София е най-логичният избор, разбирам, защо хората живеещи в източна България предпочитат да е там, но условията в София  са по-походящи.
Като се предлага Пловдив, се има предвид зала Колодрума. Наградите на БГ радио няколко години поред се правиха там. И доста други концерти. Има 6000 седящи места.
Виж целия пост
# 2 092
Амфитеатъра, колкото и красив да е, няма как да събере такава публика, иначе изглежда прекрасно на AI снимката, но реалността е по-различна
Скрит текст:

За мен София е най-логичният избор, разбирам, защо хората живеещи в източна България предпочитат да е там, но условията в София  са по-походящи.
Като се предлага Пловдив, се има предвид зала Колодрума. Наградите на БГ радио няколко години поред се правиха там. И доста други концерти. Има 6000 седящи места.

Абсурдно е дори да си помисли човек, че може да е в Колодрума. Залата няма нищо общо с нужните изисквания, не само от към капацитет.

Вече ако могат да измислят някакъв подвижен покрив на стадионът на Ботев, тогава Пловдив може да тропне по масата. Обаче това са неща, които няма как да станат така или иначе.
Виж целия пост
# 2 093
Знам, че тук ще ми дадете информация. Колко точки даде Франция на нашето момиче?
Виж целия пост
# 2 094
Колко слушания са имали победителите в Евровизия в Спотифай на следващия ден:

#5 Tattoo: 4,275,290
#9 ZITTI E BUONI: 3,902,224
#12 Bangaranga: 3,171,021
#14 Arcade: 2,315,473
#17 The Code 3,576,700
#23 Wasted Love 2,281,677
#38 Stefania: 1,962,754
#52 Toy: 1,031,854
#97 Amar Pelos Dois: 703,984

Tattoo е от Швеция, Zitti e buoni от Италия. Все държави с традиционно много силен стрийминг.
The Code е с повече слушания, но явно е излязла в силен период, защото е на доста по-ниско място.
Знам, че тук ще ми дадете информация. Колко точки даде Франция на нашето момиче?
14 - по 7 от жури и публика, т.е. 4 място и в двете категории.
Виж целия пост
# 2 095
В момента по Нова ТВ дават финала на Като две капки вода от Арена 888. Магърдич може да даде едно рамо в организиране на Евровизията догодина Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 2 096
Знам, че тук ще ми дадете информация. Колко точки даде Франция на нашето момиче?
общо 14 - 7 от жури и 7 от публика
Виж целия пост
# 2 097
Благодаря. Ние сме във Франция и чета само суперлативи за Дарето. А участничката на Франция пее с акцент / израстнала е в САЩ/ и на фона на останалите им прекрасни музиканти и песни, бяхме разочаровани.
Виж целия пост
# 2 098
Амфитеатъра, колкото и красив да е, няма как да събере такава публика, иначе изглежда прекрасно на AI снимката, но реалността е по-различна
Скрит текст:

За мен София е най-логичният избор, разбирам, защо хората живеещи в източна България предпочитат да е там, но условията в София  са по-походящи.
Като се предлага Пловдив, се има предвид зала Колодрума. Наградите на БГ радио няколко години поред се правиха там. И доста други концерти. Има 6000 седящи места.

Малко по-назад се даде друга снимка, нея визирам.

Била съм на балет  в Колодрума и беше изключително зле, студено, неудобно, хората вместо да отпуснат се бяха сгушили в шуби, шапки, шалове...оказа се, че нямаше отопление тогава. Дали е решент този проблем, идея си нямам
Виж целия пост
# 2 099
Моя син изпрати СМС за англичанина и когато обявяваха точките от публиката и за Англия имаше 0 точки, беше много възмутен как така, нали той е гласувал за тях Joy Аз изпратих един СМС за Дания.

0 точки означаваха, че просто не са събрали 10% от гласовете на публиката в страната. Мисля, че и Австрия завършиха с 1т. Не беше само UK, ако не се бъркам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия