Евровизия (тема 36) - Vienna 2026 United by Music

  • 94 423
  • 3 085
# 2 820
Визуално и обемно Белградската ми стърчи неубедително, докато Виенската е кацнала като птица, която ще излети. Белградската и Софийската ми изглеждат пластмасови на фона на Виенската.
Arena 8888 може да побере до 17хиляди при концерт. Като махнем около 2000+ места за делегации, green room и другите притурки, ще има спокойно капацитет 15 хиляди.
Виж целия пост
# 2 821
22557 e по- близо до 25, отколкото до 18.
12373 е нашата официално, но е събирала и повече.
Виж целия пост
# 2 822
12373 са само седалките, с още няколко хиляди правостоящи.
Жалко, че дъвчем зали и водещи (то не зависи от нас нищо), а не музика, песните на различните държави, представянето им…
Виж целия пост
# 2 823

Турция се отказаха след огорчението от загубата през 2010
[/quote]

Да, тогава бяха пратила Manga, група в Linkin Park стил, а bridge-ът беше турска музика. Брутално представяне, до ден днешен си я пускам.
Дадоха на Германия, Lena - Sattelite
Тогава Германия спасяваше еврозоната.
Виж целия пост
# 2 824
Защото вече се издъвкаха представянията.

Гледам, че и гръцката песен е много популярна. На мен ми се равнява на "песента" от Телетъбис, хората изтрещяха.

Мъжът от финландското дуо не ми беше много убедителен, честно казано, но цигулката беше уау. После слушах и други изпълнения на Линда и е много талантлива.

Шведската песен ми беше блускава, като бледо копие на Каскада, направо си е плагиатство.

Израелската, по която всички припадат, не ме грабна. Румънската беше доста ефектна. На Германия песента ми допадна, но нямаше сценичен заряд сякаш.
Виж целия пост
# 2 825
Това вече го пускаха, но просто е уникално. 
Саня си глътна граматиката а Люси изпадна във възторг:

Виж целия пост
# 2 826
И не мога да спра да се усмихвам, когато си мисля, че тyк пее песента "Dark horse"...😁😅
Виж целия пост
# 2 827
Ето и кои песни е писал Димитрис Контополус.



На мен ми прави впечатление, че в последното десетилетие проектите му хич не са успешни като изключим Лазарев. Определено извади късмет или силен усет, че се включи с Дара.
 Отново го връща на върха съвместната им работа.
Виж целия пост
# 2 828
Ето и кои песни е писал Димитрис Контополус.



На мен ми прави впечатление, че в последното десетилетие проектите му хич не са успешни като изключим Лазарев. Определено извади късмет или силен усет, че се включи с Дара.
 Отново го връща на върха съвместната им работа.
Лазарев е успешен заради харизмата си и най-вече сцената - дело на Фредрик Ридман, който прави тази и на Дара.
Доколкото разбираме, основата на Бангаранга си е била готова в Боровец 2023, нищо не е направил тоя Joy
Виж целия пост
# 2 829
Нещо такова. Или са вмъкнали другите стилове в песента, защото на видеото чухме само частта с Бангаранга от 2023. Не се знае. Но пък Прея и тя каза, че е била на лагера, когато е написана песента. Ако има участие за другите части от песента тоя грък, ами получило му се е. Даже с промяната в края на песента, да звучи евровизионно. Екстра стана.
Виж целия пост
# 2 830
Като всеки човек и Дара е раздразнителна. Но, тя катери една стълбичка, където ще среща все повече завист и омраза. Пожелавам и вяра в Бога и силен характер, за да отстоява позицията си на можеща.
Виж целия пост
# 2 831
Ето и кои песни е писал Димитрис Контополус.



На мен ми прави впечатление, че в последното десетилетие проектите му хич не са успешни като изключим Лазарев. Определено извади късмет или силен усет, че се включи с Дара.
 Отново го връща на върха съвместната им работа.
Лазарев е успешен заради харизмата си и най-вече сцената - дело на Фредрик Ридман, който прави тази и на Дара.
Доколкото разбираме, основата на Бангаранга си е била готова в Боровец 2023, нищо не е направил тоя Joy

Аз не говоря за самата музика и участието му като композитор.
Доколкото знам той е финансирал проекта и е изградил стратегията, свързал ги е и с Фредрик Бенке. В крайна сметка точно стратегията и представянето на песента бяха ключови за победата.
Като композитор е пълен нафталин и без особени успехи в последно време. Проекта на Дара направо го е реанимирал, трябва да черпи, че се е захванал.
Виж целия пост
# 2 832
Аз мисля, че Дара е наранена от хейта, най-вече от публичните личности, от нейни колеги и т.н. А той не беше никак малък.
Виж целия пост
# 2 833
Дара не трябва да чете, слуша нищо казано, написано по нейн адрес, нито хубаво, нито лошо....
Виж целия пост
# 2 834
Аз съм разкъсана по този въпрос. Да, наистина повечето пъти е добре просто да не четеш социалните мрежи и да оставиш маркетинг тим да се грижи за това, но от друга страна съм достатъчно стара, за да помня социалните мрежи в ранните дни - какъв забавен метод беше да се свързваш с други и да имаш бърз достъп до всичко най-ново и интересно. Не съм сигурна, че е правилен подход всички нормални хора (било известни, или "всекидневни" хора) да отстъпват и да оставят социалните мрежи да бъдат окупирани от несъществуващи потребители (ботове) и изметта на обществото.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия