Евровизия (тема 36) - Vienna 2026 United by Music

  • 94 687
  • 3 085
# 15
Гласувах за Дания, Албания, България и Румъния.

Снощи дадох десетте си гласа за Алис, страхотно е това момче. Беше леко дрезгав, но в никакъв случай фалшив. Да бъде слаган в една група с куцата, глуха и няма Шакира от Кипър е абсолютно кощунство.

На хартия харесвах Look Mum No Computer и COSMÓ, обаче снощи и двамата бяха много зле.

Дара беше пълен гърмеж. Брилянтно откриване, което не направи услуга на всички останали след нея. Не харесах Бангаранга в първоначалната версия, но тази определено ме грабна.
Виж целия пост
# 16
RIP Дания. Делта вече втора със сериозен процент.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 17
12то място е като снощното 1во. Общо взето си е на същата позиция. Искаше ми се да е в последните 3, но… късмет.

А какво е това Producers Choice?
Виж целия пост
# 18
Не всеки се влияе от тази подредба. Ти влияеш ли се? Или някой от пишещите в темата? Аз не, знам си песните и знам отсега за когото ще гласувам.  Това е за тези, които не са чували въпросните песни и за сефте ще ги чуят в събота и на момента ще  вземат решение. 
Всеки се влияе волно или неволно. Много хора чуват песните за пръв път на финала.

12то място е като снощното 1во. Общо взето си е на същата позиция. Искаше ми се да е в последните 3, но… късмет.

А какво е това Producers Choice?
Напротив, доста добра позиция е това. Arcade на Дънкан Лорънс спечели от 12-то място.
Producer's choice е една от опциите за жребия за финал. Можеш да изтеглиш първа половина, втора половина или продуцента да реши къде да те сложи. Правят го отскоро, за да се избегне струпването на твърде много еднакви песни една след друга.
Виж целия пост
# 19
Антигони явно разчита да обере вота на мъжете. И ще го направи, поне на тези, за които е по-важно да оплакнат очите, отколкото какво им слушат ушите. Laughing
А, то ... сефте за гърците и южнокипърците, все някакви разголени "каки,", които се чекнат.
Виж целия пост
# 20
Влизам и аз тук, подкрепям с две ръце и галсувах и ше гласувам за Дара.
Талант, труд и кураж, можем само за де се поздравим!
Лично мен Евровизия никога не ме разочарова, има за всеки по нещо. Чувам непознати изпълнители, и ако са ми интересни в последствие прослушвам други техни неща....наясно съм че от 40+ песни ще спечели само една, но това не ознчава че всички останали нямат стойност или че участието им е било напразно, напротив.
И много се радвам, че България се върна в конкурса! Беше адски наесправедливо да гледаме отстрани...
Емоцията е голяма, видимостта която получават песните е огромна,  бг изпълнителите и зрителите го заслужаваме.
Виж целия пост
# 21
Не всеки се влияе от тази подредба. Ти влияеш ли се? Или някой от пишещите в темата? Аз не, знам си песните и знам отсега за когото ще гласувам.  Това е за тези, които не са чували въпросните песни и за сефте ще ги чуят в събота и на момента ще  вземат решение. 
Всеки се влияе волно или неволно. Много хора чуват песните за пръв път на финала.

12то място е като снощното 1во. Общо взето си е на същата позиция. Искаше ми се да е в последните 3, но… късмет.

А какво е това Producers Choice?
Напротив, доста добра позиция е това. Arcade на Дънкан Лорънс спечели от 12-то място.
Producer's choice е една от опциите за жребия за финал. Можеш да изтеглиш първа половина, втора половина или продуцента да реши къде да те сложи. Правят го отскоро, за да се избегне струпването на твърде много еднакви песни една след друга.

Значи някой е решиш да я сложи точно там?
Виж целия пост
# 22
Леле, Делта втора!
Не ме разбирайте погрешно. Много добра певица е, но аман от клишета 🙄
Виж целия пост
# 23
Антигони явно разчита да обере вота на мъжете. И ще го направи, поне на тези, за които е по-важно да оплакнат очите, отколкото какво им слушат ушите. Laughing

Аз мисля, че на повечето мъже, които гледат Евровизия, това няма да им подейства Nature RainbowJoy

Да, права си. Трябваше да уточня, че имам предвид хетеросексуалните. Laughing
Виж целия пост
# 24
Много ми хареса нашето момиче, отвя им главите! Смешни и жалки са всички, които бълват мизерния си хейт, с жалейки по народни носии, цървули и "Една българска роза". Дарето помете залата с енергия, харизма, позитивизъм и ОГРОМЕН талант! Аз не разбирам въобще как може да запомниш тази сложна хореография, да играеш и с мимики и същевременно да пееш на живо, без да изпуснеш тон и да звучиш като запис! Голяма е! В Х Фактор ми беше много противно хлапе, ама то това момиче толкова порасна, че определено вече България е тясна за нея!
Виж целия пост
# 25
Антигони явно разчита да обере вота на мъжете. И ще го направи, поне на тези, за които е по-важно да оплакнат очите, отколкото какво им слушат ушите. Laughing

Аз мисля, че на повечето мъже, които гледат Евровизия, това няма да им подейства Nature RainbowJoy

За тях е датчанина. 😏
Има и хетеросексуални мъже фенове, аз познавам даже един! 😅
Ние, жените на кого да плакнем очи тази година обаче??? Look mum no computer 😁
Виж целия пост
# 26
В анкетата гласувах за България,  Израел, Норвегия, Молдова и Италия.  Разбира се, искам да спечели Дара, ако не е тя съм твърдо за  Satoshi -'' Viva, Moldova!'' .
  Sal Da Vinci - ''Per Sempre Sì''  много ми харесва, напомня ми на нещо, което майка ми е слушала преди около 30г например. Дори изпълнението на живо ми харесва повече от официалното видео.
Виж целия пост
# 27
Нормално вече не е толкова близка приятелка с хората от детството, та не мога да кажа за сега, но съм на годините на Дара и когато изгряваше на сцената имах приятелка, която се движеше в еднакви кръгове с нея и винаги ни казваше, че е много готина и мила. Даже имам много ясен спомен като за първи път я спомена с думите "гледайте Екс Фактор тази вечер, че ще показват едно момиче от нашата група - Дарина се казва" Grinning тогава още го считахме за голямо събитие като дори познат на наш познат го покажат по телевизията, хаха. Дарина от нашата група сега е на Евровизия и се справя невероятно.
Виж целия пост
# 28
В "На кафе" разсъждават:

Виж целия пост
# 29
Антигони явно разчита да обере вота на мъжете. И ще го направи, поне на тези, за които е по-важно да оплакнат очите, отколкото какво им слушат ушите. Laughing
Аз мисля, че на повечето мъже, които гледат Евровизия, това няма да им подейства Nature RainbowJoy
За тях е датчанина. 😏
Има и хетеросексуални мъже фенове, аз познавам даже един! 😅
Ние, жените на кого да плакнем очи тази година обаче??? Look mum no computer 😁
Арменецът биваше (ако разкара тази брада), като дете на Bad Bunny и Карлос Насар е (от втория е взел ръста), но ни го отнеха.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия