Евровизия (тема 36) - Vienna 2026 United by Music

  • 94 630
  • 3 085
# 60
Скрит текст:
Антигони явно разчита да обере вота на мъжете. И ще го направи, поне на тези, за които е по-важно да оплакнат очите, отколкото какво им слушат ушите. Laughing

Аз мисля, че на повечето мъже, които гледат Евровизия, това няма да им подейства Nature RainbowJoy

За тях е датчанина. 😏
Има и хетеросексуални мъже фенове, аз познавам даже един! 😅
Ние, жените на кого да плакнем очи тази година обаче??? Look mum no computer 😁
Всъщност хетеро жените и хомо мъжете плакнат очи по един тип мъжe Grinning Май Пете от Финландия и Айдан от Малта са фаворити по класациите.
Коментира се често, че Айдан и Пете са фаворити за външен вид, но не знам дали от гей-мъже или жени 50+. Аз предпочитам чеха, 1-2-ма от сърбите, Алис от Албания. Твърде гейски вид като датчанина беше модерен по времето на Немо.
Виж целия пост
# 61
Дара е наистина много ярък изпълнител! Както някой правилно каза... България ѝ е тясна. Само на мен ли ми се струва, че нашата песен е по-кратка?
Виж целия пост
# 62
Всички песни са по 3 минути по регламент.
Виж целия пост
# 63
Хаха това е много интересно, че бг песента ни се струва по-кратка от останалите. Просто минава бързо, защото е много динамична, с постоянна смяна на стиловете, все едно са 3 песни в една. Масово при останалите се повтаря едно и също, защото ни се струват дълги и протяжни.
Виж целия пост
# 64
Тясна е България на Дара. Съгласна съм.

Такава я видях и чух Дара за първи път. Било е 10.09.2015 и е била на 17 години



И друг видях на 24.09.2015 Simple Smile Кристиан на 15 години



В събота и двамата ще са  на една сцена. Пожелавам и на Дара да успее и излезне от стаята в която е затворена. Тя буквално вече е успяла. Късмет, момиче!
Виж целия пост
# 65
И аз не разбирам хайпа по Финландската песен. А пък тази на израелеца ми прилича на някоя от песните на Maitre Gims, даже и гласа му е сравнително близък. За мен тип тананикаща песен е тази на Германия (буквално онзи ден не спирах да си я пея).
Нашата хореография със столовете като я видях си казах ,,ахаа, хитро; ето сега вече ще успее да изпее песента на живо, защото има повече седене вместо изправено положение на тялото или танцуване". Не се замислих много за символиката, просто защото буквално няма техническо време за това - то е динамика на песента, ъгли на камерата, сценография и отделно хореография. Може би сме попредобрили малко в това отношение, ама айде карай. Досега пък бяхме все статични.
Виж целия пост
# 66
Благодаря, че споделихте видеото на Дара от Хфактор, тя и на 16 години е страхотна. Heart Жалко, че не правят Хфактор вече, от него излязоха много певци.
Много ме дразнят финландците и мен, не обичам предрешени победители, съмнително побутвани.
Виж целия пост
# 67
Нашата хореография със столовете като я видях си казах ,,ахаа, хитро; ето сега вече ще успее да изпее песента на живо, защото има повече седене вместо изправено положение на тялото или танцуване". Не се замислих много за символиката, просто защото буквално няма техническо време за това - то е динамика на песента, ъгли на камерата, сценография и отделно хореография. Може би сме попредобрили малко в това отношение, ама айде карай. Досега пък бяхме все статични.

Ами не, аз мисля, че човек, който не е слушал какво Дара говори за песента, няма да се сети за какво иде реч и просто ще се наслаждава на визуалния спектакъл, което също е ок.

Иначе да се пее в седнало положение е МНОГО по-трудно. А да пееш и да се движиш в седнало положение е на друго ниво Nature Star2
Виж целия пост
# 68
Ето още две от тогава. Беше ми любимка - истински Х фактор!
Във второто Саня и казва, че е суперзвезда и и пожелава винаги да се натрапва така, както е направила сега.
Още тогава е разбрала с колко талантливо дете си има работа.





Благодаря, че споделихте видеото на Дара от Хфактор, тя и на 16 години е страхотна. Heart Жалко, че не правят Хфактор вече, от него излязоха много певци.
Много ме дразнят финландците и мен, не обичам предрешени победители, съмнително побутвани.
Виж целия пост
# 69
Бях много приятно впечатлена от представянето на Дара снощи! Тя беше страхотен изпълнител и артист - просто на сцена е съвсем различно впечатлението от песента. Мимики, танци, енергия, при това гласът и беше топ! Имаше 2-3 места, където се усети задъхване, но след такива танци е невъзможно да няма. Много ми хареса Дара! За мен заслужава категорично място в топ 5. Антигони от Кипър ме разочарова много. Адски слабо изпълнение, и като глас и като сценично присъствие. Просто видеото е едно, на живо тя не ставаше изобщо.
Харесвам и Австралия, Албания и Хърватия. Дано ако не е Дара, някоя от трите държави да спечели. А Австралия как участва на Евровизия?
Виж целия пост
# 70
Гледах Алекс Раева във видеото, в което Дара се явява на кастинг за X Factor. Никой тогава не си е помислял, че Алекс ще имитира Дара някой ден в Капките. Какво нещо е животът. Heart
Виж целия пост
# 71
Мобилизирах контингента в чужбина, гласували са🤞🤗
Виж целия пост
# 72
Замислям се, че ако бяхме изпратили Мона със сигурност щяхме да имаме статично положение от нейна страна, което да компенсираме с други ефекти и танцьори. Дори мога да си го представя, само дето не съм сигурна, че бихме отишли на финал, еле пък да сме в топ нещо си. Тази години конкуренцията е жестока и не вярвам, че щяхме да впечатлим с етно. Виж какво нещо е, мислим едно, но после като се сложат картите на масата излиза друго.
Виж целия пост
# 73
Финландия ще спечели, защото песента й е правена и поставена на сцената именно за да спечели. А не непременно да стане хит или вайръл. При Дара май е обратното.
Аз все пак обаче си мисля, че първият подход е по-смислен в условията на конкурс.
Виж целия пост
# 74
Финландия ще спечели, защото песента й е правена и поставена на сцената именно за да спечели. А не непременно да стане хит или вайръл. При Дара май е обратното.
Аз все пак обаче си мисля, че първият подход е по-смислен в условията на конкурс.

Ами не, Дара иска международна кариера, а не непременно да спечели Евровизия. Мисля, че приоритетите ѝ са правилно подредени и действа много последователно.

Хайде стига си изсмуквахте критика от пръстите. Представянето на Дара е феноменално от където и да го погледнеш!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия