Евровизия (тема 36) - Vienna 2026 United by Music

  • 94 636
  • 3 085
# 1 290
Браво на Дара! Браво момиче, че не отказа въпреки целия хейт!:heart:
Виж целия пост
# 1 291
Заспах преди около час и се събудих буквално преди да я обяват. Не е истина!
Виж целия пост
# 1 292
В международните форуми ни обявиха за победители над злото😂
Виж целия пост
# 1 293
Австралия, Малта, Дания и Литва ни дадоха 12 точки
Няма друга държава с 4 броя 'мръсни дузини'

Simple Smile
Виж целия пост
# 1 294
Лелеее браво, аз се съмнявах, казвах топ 3, не мога да повярвам. От началото си я подкрепях иначе и след като я избраха смятах, че е най-добрият избор. На първи етап бях гласувала за Михаела, но Дара е много по-артистична, а Евровизия не е само глас.
Виж целия пост
# 1 295
312 точки сме взели от зрителския вот
Виж целия пост
# 1 296
Останахме без глас с детето! Ние гласувахме от Полша. Не е истина!
Виж целия пост
# 1 297
Йессс, йесссс, йесссс.....Бангарангааа
Виж целия пост
# 1 298
Не мога да повярвам..... Категорична победа за Дара!!! Бравоооооооо!
Виж целия пост
# 1 299
Вижда се, че всички в залата куфеят на Бангаранга.
Както писах, не е важно какво се пее, има ли смисъл или не. Важното е просто да забавляваш хората. Музиката е и сложно и простичко изкуство.
Сега да видим моралната полиция в социалните мрежи какво ще измисли. Grinning

Браво, Дара, браво момиче!
Виж целия пост
# 1 300
Коя държава взе най-много точки от зрителски вот, Израел ли?

Най-накрая и ние да си имаме звезда на европейския подиум!
Виж целия пост
# 1 301
Не знам дали бием рекорда на Рибак от 2009, но това е една от най-големите разлики между 1-во и 2-ро място.
Виж целия пост
# 1 302
Браво на Дара. Догодина им пращаме Фики и ги довършваме!
Виж целия пост
# 1 303
Вече Дара е ще е световна звезда. Наше момиче. Нямаше кой друг, само Дара можеше и го направи.
Виж целия пост
# 1 304
Свършиха ми лайковете, но ви обичам всички!
Победихмеее! България! Дара!
Ужасно съм щастлива!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия