Евровизия (тема 36) - Vienna 2026 United by Music

  • 94 632
  • 3 085
# 1 740
Не мога да намеря подробности за финансирането на Дара .ИИ ми казва само това:





Звучи като да не е подпомогната особено от държавата си .
Браво на Дара,въпреки цялата помия ,която я заля!😘 Стои далеч от клишетата, създава собствен стил и е извън матрицата.Толкова народ сега започва да й подражава -коса, дрехи ,танци 😀
Явно не съм добър човек- днес ме е обзело злорадо чувство.Много ми харесва как натри носовете на всякакви знайни и незнайни хейтъри, културоведи, анализатори...😜 Сега вероятно ще изпълзят от дупките си и ще мрънкат как Европа е занижила драстично критериите си и изкутвото се  е извратило.
Виж целия пост
# 1 741
Терзиев потвърждава, че София ще отправи предложение за домакинстване, то пък все едно някой се съмняваше.
https://eurovoix.com/2026/05/17/eurovision-2027-sofia-will-bid-t … -host-eurovision/

The rules outlined by the European Broadcasting Union state that a city must meet the following requirements to be able to host:

The venue must be available for a period of eight weeks at a minimum, seven weeks before the final and one week after the final
A fully equipped event hall with appropriate capacity and infrastructure
Good international connections
Sufficient accommodation in the region
Outline of the host city’s organisational, security, and sustainable implementation capabilities
The venue must have the capacity for at least 10,000 people

Only two indoor arenas exist in Bulgaria that have the capacity to hold at least 10,000 people. Arena Sofia in the Bulgarian capital, which has a capacity for up to 17,906 people and was the venue for the last time Bulgaria hosted the Junior Eurovision Song Contest in 2015. The other venue is the Arena Burgas, which opened in 2023, and can hold up to 15,000 people in a concert setting.
Виж целия пост
# 1 742
Не знам аз. Архизащитникът на високите критерии и противник на евро интригите първи побърза да я поздрави. Simple Smile
Виж целия пост
# 1 743
Ох и кукерчетата са там, душици

И децата как енергично танцуваха. Пак пуснах сълза. Цял ден не се спрях - луда работа Joy
Виж целия пост
# 1 744
Закъсняват...


ПП. По повод "спонсорството" и спекулациите: помня интервюто на Кошлуков, който буквално беше рекъл нещо от сорта, че БНТ не била дала и лев, т.е. не са се охарчили - друг бил поел масрафа. Но не съм виждал информации или клюки, че Израел е замесен.
А по отношение на тях и Киркоров - ми да, Simple Smile ако не са били "те", ние по-далеч от Роженския събор нямаше къде да идем. Боже, Боже, колко дребни, ситни кат камилчета, хорица... и е пълен светът с такива. (ББ като честити за победата, допълнил - разбира се! - че той лично построил залите, дето сега ще се сбият за организацията...)

Като гледам БНТ: лелей, на площада в Мюнхен наши фолксъстави на фестивал "тропат" бангаранга. Велико!
Виж целия пост
# 1 745
Ох и кукерчетата са там, душици

И децата как енергично танцуваха. Пак пуснах сълза. Цял ден не се спрях - луда работа Joy

Същата съм. Сигурна съм, че сега като слезе от самолета пак ще се разрева. И е от хубаво, от щастие, еуфория, емоция.
Опитвам се и да си представя нейната емоция, въпреки, че съм наясно, че няма как. Но тя, тя видя коментарите, видя букмейкърските предположения и успя. Представяте ли си в нейното сърчице какво е било, когато е чуала BULGARIAAAAA


Оператора между стълбите явно е фен на Бангаранга
https://www.threads.com/@am.nasko/post/DYbzV-QjTUW
Виж целия пост
# 1 746
От много рускоговорящи профили в инста се бълва информацията,че "отбора на Киркоров" стои зад победата на Дара.Но пък пак рускоговорящи,които си го з
познават отвръщат:"А,България ,дали знае?".
Явно,като гъбичка се прилепва,към популярните за деня.
Виж целия пост
# 1 747
Цялата работа с надувките на Киркоров тръгва от гръцкия композитор, който е работил с него. Но Фифо пропуска, че този композитор вече е писал песни за други изпълнители на Евровизия през годините и е добре известен на Вирджиния Рекърдс.
Ама, то се е видяло. Песента хич не струва, но пък всички се дерат да се пришиват - руснаци, северомакедонци, израелци, нашите политици и т.н. Simple Smile
Виж целия пост
# 1 748
Не знам аз. Архизащитникът на високите критерии и противник на евро интригите първи побърза да я поздрави. Simple Smile
За архитекта ли говориш или за друг? Не виждам да я е поздравил..той нали се разграничава Trollface

Скрит текст:
   
Виж целия пост
# 1 749
Вчера на качващата се стрелка единственото, което си мислех е дали ще е малко над израелеца или много. Бях сигурна, че ще спечели!
Да имаме истински проблем сега - кой ще пратим не само следващия път а въобще занапред. Аз лично искам песен като Еуфория (смисъл, текст), за танца нямам претенция, но за сцената да - трябва да я използваме на макс, сега ни е паднало да не се охарчиме!
П.С. Дара е зодия Дева, не е нужно да се казва повече.
Виж целия пост
# 1 750
Only two indoor arenas exist in Bulgaria that have the capacity to hold at least 10,000 people. Arena Sofia in the Bulgarian capital, which has a capacity for up to 17,906 people and was the venue for the last time Bulgaria hosted the Junior Eurovision Song Contest in 2015. The other venue is the Arena Burgas, which opened in 2023, and can hold up to 15,000 people in a concert setting.

Акустиката в арена София е доста зле. Не знам дали са се правили концерти все още в арена Бургас, но ако някой е бил на подобно събитие там, да сподели как е звука.

Но като цяло изобщо не виждам Бургас като домакин.
Виж целия пост
# 1 751
Хванаха се с тая дъвка за Киркоров и Контопулос и се започна някаква истерия. До преди малко спорих с някакъв, който твърдеше, че не трябва да се позволява на България да е домакин, защото ще върне Русия в Евровизия. Ама спирам да чета, че конспиративните теории тепърва започват да живеят собствен живот и не мисля да си го причинявам.
Виж целия пост
# 1 752
Догодина Иво Димчев❤️
Виж целия пост
# 1 753
бтв и бнт направо на седалката в самолета я почнаха, което на мен не ми беше ок, видимо е мега уморена, дайте и глътка въздух и без това я чакат огромен брой хора на летището.

Прекрасно, дисциплинирано момиче!


Гледам и Вениамин в студиото на БНТ и него го харесвам, страхотен глас има това момче
Виж целия пост
# 1 754
Не знам аз. Архизащитникът на високите критерии и противник на евро интригите първи побърза да я поздрави. Simple Smile
За архитекта ли говориш или за друг? Не виждам да я е поздравил..той нали се разграничава Trollface

Скрит текст:
   
Ето, за този.
Скрит текст:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия