Евровизия (тема 36) - Vienna 2026 United by Music

  • 94 547
  • 3 085
# 1 815
The Catcher in the Rye , да де, но говорим за хора откровено оплюващи песента и Дара с обидни епитети. Не ми се иска да ги повтарям тук. А няма и нужда де

Показаха Pavell сега, той би ми бил интересен за водещ, но не знам дали ще се справи
Павел има четири сезона опит водене на живо Гласът на България. И той, и Венци се справиха много добре.

Нямах представа, не го гледам. Но ми е интересен като интонация и като визия.

Забравих да вметна, от sky news - https://www.facebook.com/reel/1992122411673262
Коментарите са супер приятни за четене.
Както и
"Bob Parker
The UK were only 516 points away from winning it 😮"
Виж целия пост
# 1 816
Относно реакциите след победата на Дара - реакцията на Деси Слава, Вениамин и СанО бяха жестоки. Обаче реакцията на Нети направо ме разби. То драма, то сълзи, то чудо.......


https://www.facebook.com/share/r/1B4jgv64rz/

Но най-много ме озадачи следното - майката на Елица Тодорова (Елица и Стунджи) се оказа, че е била учителка на Дара. Потърсили са Елица за коментар след победата на Дара, тъй като и самата Елица е участвала на Евровизия, но тя е отказала да направи коментар. После е изпратила някакво съобщение, което си е чиста проформа. И ми стана много странно. Стунжди сам поздрави Дара с видео в СМ, но Елица......
Виж целия пост
# 1 817
В крайна сметка, ако никой не се съгласи, може да пратим Магда - "Има ли добрррннамрррни хора?"

Виж целия пост
# 1 818
Някой разбра ли какъв концерт и къде ще има във вторник в София, кметът Терзиев нещо подхвърли по БНТ?
Виж целия пост
# 1 819
Не искам тук да намесвам политика, но понеже се коментираха ниските точки, които сме получили от Украйна.
Скрит текст:
Хора, не се учудвайте, че гласовете от Украйна за българската песен бяха толкова малко. От Русия – най-големите дезинформатори в света – беше пуснат слух, че Филип Киркоров има участие в композирането и създаването на песента на Дара. Този слух се разпространи много бързо, особено в Украина.
Затова за мен беше напълно ясно, че украинският народ няма да гласува масово за българската песен. Торос Торосян.
От ФБ е, но не мога да копирам поста.
Виж целия пост
# 1 820
Не искам тук да намесвам политика, но понеже се коментираха ниските точки, които сме получили от Украйна.
Скрит текст:
Хора, не се учудвайте, че гласовете от Украйна за българската песен бяха толкова малко. От Русия – най-големите дезинформатори в света – беше пуснат слух, че Филип Киркоров има участие в композирането и създаването на песента на Дара. Този слух се разпространи много бързо, особено в Украина.
Затова за мен беше напълно ясно, че украинският народ няма да гласува масово за българската песен. Торос Торосян.
От ФБ е, но не мога да копирам поста.
Киркоров една днес направи изявление, че имал нещо с Евровизия 2026. Украйна ни е дала 4 точки от публиката и на полуфинала (а не само на финала). Така, че това са нечии фантастики.
Виж целия пост
# 1 821
Тази песен много се харесва на децата ми.
Виж целия пост
# 1 822
Ама много лесни били за манипулиране тези украинци Rolling Eyes Я как хубаво си измиват ръцете сега с дезинформация и т.н.. Какво се оказва - че толкова години подкрепа от наша страна може да се захвърли в канала само с един слух, пуснат за 1 ден. Браво на тях. Добрата новина е, че и без техните мижави точки спечелихме и то с огромна преднина пред вторите
Виж целия пост
# 1 823
Ама много лесни били за манипулиране тези украинци Rolling Eyes Я как хубаво си измиват ръцете сега с дезинформация и т.н.. Какво се оказва - че толкова години подкрепа от наша страна може да се захвърли в канала само с един слух, пуснат за 1 ден. Браво на тях. Добрата новина е, че и без техните мижави точки спечелихме и то с огромна преднина пред вторите

Лейди, нашите путинисти, уж големи патриоти, пък публично се разграничиха от Дара, обвиниха я в сатанизъм и не искаха да се явява, а ти искаш други народи да уважават песента ни.
А що се отнася до украинците, то всички мразят победителя. Не знам защо цял ден вместо да се радвате на победата се занимавате с хейта. Свери с отзивите за предните победители. България даже се отказа от участие дълги години, защото не ни хареса и на нас победителя, когато участвахме за последно преди години. Grinning
Виж целия пост
# 1 824
Цитат
толкова години подкрепа от наша страна

Не знам как изобщо се очаква подкрепа от Украйна, като те са повсеместно хейтени с години и то основно от същите тези, които хейтиха и Дара миналата година. Сега дори и кукери са пратили да посрещат Дара, що за наглост!
Виж целия пост
# 1 825
Украинците като цяло гласуват странно. Поляците за поредна година са много възмутени, че и в жури, и във вот на публиката получават един голям пръст от Украйна Grinning

Не, че вярвам, че украинците трябва да гласуват на принципа коя държава най-много от тях е прибрала след войната, защото нали всички се оплакваме от политизирането на конкурса, а после се възмущаваме на кой сме помогнали, пък не ни даваха точки, но явното пренебрежение на Украйна към Полша за поредна година е голяма тема на разговор днес.

Аз както казах имам смесени чувства по въпроса - не ми допада идеята да се наричат "неблагодарници" която и да било нация, защото са длъжни да дават точки на този и онзи, поради външни събития, но НЕ гласуването за някой при каквито и да било обстоятелства също не е добър изглед. Във всеки случай аз за пореден път смятам, че Австралия гласуват най-логично, забавляват се най-много и макар, че заявките им за челна позиция да не се оправдаха, те пак се кефят. Не само феновете, но и делегацията им.
Виж целия пост
# 1 826
Не искам да политизираме темата, но това момиче Дара, направи повече за България от всичките ни политици накуп!!!
Виж целия пост
# 1 827
Много чувствителни излязохме, след като заради нашите "патриоти" Дара бе на косъм да се оттегли, а не заради украинци, македонци, гърци или прочее.
Ако видите френските форуми сигурно утре ще поиската BULEXIT. Перифразирам "..И Принс да изпратим на това бездарно предаване отново ще бъде спечелено от олигофрен, а Принс ще бъде в долната десятка зад трима клоуни облечени като нацистки пед3р..''
Победителите са хейтвани.
Виж целия пост
# 1 828
Цитат
толкова години подкрепа от наша страна

Не знам как изобщо се очаква подкрепа от Украйна, като те са повсеместно хейтени с години и то основно от същите тези, които хейтиха и Дара миналата година. Сега дори и кукери са пратили да посрещат Дара, що за наглост!

Защо да е наглост?
От това, което разбрах, сами са отишли от уважение към нея, тя самата участва в Сурва тази година.

Наще патреоте не се спират с плюването
Скрит текст:

И ще се постарая за напред просто да ги игнорирам
Виж целия пост
# 1 829
Ама много лесни били за манипулиране тези украинци Rolling Eyes Я как хубаво си измиват ръцете сега с дезинформация и т.н.. Какво се оказва - че толкова години подкрепа от наша страна може да се захвърли в канала само с един слух, пуснат за 1 ден. Браво на тях.
Никой с нищо не си измива ръцете, това са наши си трактовки (на българите). Бързате да обвинявате и да хулите украинците.

Точки имаме от ВСИЧКИ държави, без изключение!

А украинското жури май даде 12 точки на Полша. Първо полската певица  пя направо уау, второ Полша е приютила над 5 млн украинци. Това е ОГРОМНА помощ. И аз ако съм украинец, ще съм им вечно признателен. Винаги се помни кой ти е помогнал в труден момент.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия