# 675
Тази стратегия не я ползвам, защото после когато някой нещо го тръшне и страда ... все мен ще обвини. Нали никой друг не си е признал , че има вирус ?  Ще пробвам с тактиката правостоящи и с чаша чай в ръката.

Имате ли коментар по подов англиско говорящата група?

Иначе изчезвам в реката с крокодилите без съвет Simple Smile
Виж целия пост