С какво ви дразнят хората? - тема №6

  • 25 861
  • 648
# 645
Един флегматичен мъж на средна възраст със стар разнебитен лекотоварен камион Форд (аварирал) беше затапил пътя при Кресна в посока Кулата/Гърция!!! Идеше ми да го нарамя на рамо и да го хвърля в реката при рафтинг пичовете!
Виж целия пост
# 646
Като награда за цял живот скубане и дърпане, в един момент спряха да ми растат косми, което ме прави щастлива. Не харесвам нелакирани нокти на краката на показ. Моите ръце рядко виждат лак, че все нещо правя с тях, но много харесвам някакъв ярък цвят на ноктите на краката, стоят ми като бижута.
Виж целия пост
# 647
И флегматичният мъж има право да ходи в Гърция. А проблем на пътя може да се случи на всеки, дори на тия с новите коли.
Виж целия пост
# 648
Аз си признавам, че ми е гадно да гледам нокти с гел лак. Изрязани кожички, наслоени плочки. Горките нокти и пръсти.
Кожичките си имат предназначение.. пазят от инфекции.
Обичам ръце с изрязани нокти. Ама това си е мое мнение.
Бррр. То и космите си имат предназначение и пазят, ама айде няма нужда да сме толкова натурални.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия