С какво ви дразнят свекървите? – 173

  • 28 179
  • 763
# 195
Е като е бил на смяна как те е събудила и теб?
Малко си измисляш драми.
Охх не се ли разбира от написаното от мен. Пояснявам - дава дежурства и като му се обсадят трябва да отиде в болницата. Не е там през цялото време, а на разположение по график. Тоест стои вкъщи и ходи на повикване.
Боряна, от работа да звъннат е едно. Знаем това му е работата, събуждали са ни. В случая обаче не му звъннаха от работа, можеше да се наспим, а можеше и тя да каже по-рано и аз така и така ставам за бебето да го събудя и него и да иде да я закара. Не е ли така?
Виж целия пост
# 196
Еми да спи в другата стая като е на дежурство.  Не одобрявам тъпотията на свекървата, но синът и да се оправя.
На мен би ми било все тая кой ме буди, но на теб само свекървати явно те притеснява.
Виж целия пост
# 197
Звъненето през нощта от болницата е спешност.
Звъненето през нощта, защото някой не се е сетил навреме, че отива на екскурзия и му трябва шофьор, е лигавщина.
Ако ме събудят за първото – неприятно е, но... спешност.
Ако ме събудят за второто – реакцията ми би била доста крайна.
Виж целия пост
# 198
Въпроса е, че монетата има две страни. Теб те дразни в повече, защото е свекървата и не можеш да я понасяш. Обаче погледни от другата страна, ако мъжът ти подхожда така към голямото ти дете? Всеки има някакви тежести, които носи със себе си. Само новородените да бял лист.
Миленака, те не звънят на Злодеида, все пак.
Виж целия пост
# 199
И в двата случая не позволявам да ме будят.
Работила съм така и никой не е будил никого.
Виж целия пост
# 200
Детето ми не е тежест. Знаел ме е, че имам дете, "взел" ме е с дете. Детето ми живее в моята къща и дори помага. Ама то е дете, няма работа навън посреднощите. И да излезе и да званне няма място за сърдене, защото е все още зависимо от нас. Майка му се предполага, че трябва да има повече мозък от тинейджър. Аз него с майка му ли съм взела като 6 години не я познавах?
И в двата случая не позволявам да ме будят.
Работила съм така и никой не е будил никого.
Нашето жилище е малко, нямам опции за спане в различни стаи.
Виж целия пост
# 201
Звъненето през нощта от болницата е спешност.
Звъненето през нощта, защото някой не се е сетил навреме, че отива на екскурзия и му трябва шофьор, е ливащина.
Скрит текст:
Ако ме събудят за първото – неприятно е, но... спешност.
Ако ме събудят за второто – реакцията ми би била доста крайна.

Е, то това точно е странното, отива на екскурзия, всичко и е приготвено, а за транспорт е предвидила призори да звъни на сина си да я откара. Ми ако не може?  Явно в последния момент е решила и едва ли е за да се покаже, защото за тая цел щеше да се уговори с него, за да е сигурно. Явно е доста хазартна личност.

Иначе мъжът ми дава дежурства, будя се и аз, преди и детето... няма как.
Виж целия пост
# 202
...
Миленака, те не звънят на Злодеида, все пак.
Е, аз не съм твърдяла, че са звъняли на нея, а че са я будили.
Виж целия пост
# 203
Явно не ме разбра какво вложи в детето като тежест, но няма значение. И да, идва момента, когато и тинейджъра звъни по малките часове за да го прибиреш.
Пак повтарям, като се дразни, той трябва да я отреже.
Виж целия пост
# 204
Детето ми не е тежест. Знаел ме е, че имам дете, "взел" ме е с дете. Детето ми живее в моята къща и дори помага. Ама то е дете, няма работа навън посреднощите. И да излезе и да званне няма място за сърдене, защото е все още зависимо от нас. Майка му се предполага, че трябва да има повече мозък от тинейджър. Аз него с майка му ли съм взела като 6 години не я познавах?
И в двата случая не позволявам да ме будят.
Работила съм така и никой не е будил никого.
Нашето жилище е малко, нямам опции за спане в различни стаи.

Еми и ти си го взела с майка и с изградени зависимости.
Виж целия пост
# 205
Свекървата е искала да се "покаже" като я закара синът ѝ за екскурзията. И нарочно не му е звъннала вечерта, защото той можеше да я отсвири. А така, посред нощ, хем ще е замаян и ще действа като автомат, хем няма да ѝ каже да си викне такси, защото таксито може и да не дойде и после той ще е виновен. Прави се свека на хитра като стадо лисици, ама е толкова прозрачна, че чак става гадна.
Виж целия пост
# 206
Аз определено очаквам една жена на възраст, да се държи по-адекватно от тийнейджър. Да знаеш, че в къщата има бебе и да звъниш посред нощ заради тъп каприз, говори много зле за нея.
Виж целия пост
# 207
Освен това тийнейджърът все пак е дете и не може да не се реагира. А жена на години да се глези, вече е прекалено.
Виж целия пост
# 208
А може и от преди да са се разбрали да я закара и да му е звъннала, че е готова.  Моята така звъни като трябва да я закараме на летището. Седмица преди това, предишния ден, в навечерието и десет минути преди да тръгне. Simple Smile
Виж целия пост
# 209
Аз също работя на смени, случвало се е да се объркат, че съм нощна и да ми звъннат посред нощ колеги. Уби се после да ми се извинява, но е факт, че звънна.
Мъжът ти може да си настрои телефона да му звънят определени номера само през нощта, може да блокира майка си в определени часове, стига да иска.
П.с свекървата по-умна няма да стане, даже ще зазлява с възрастта. В тяхното поле е топката, как ще действат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия