"Моята кухня е номер едно" по bTV („My Kitchen Rules“) - тема 2

  • 38 071
  • 572
# 570
Джорджано || 😀
Виж целия пост
# 571
По-добре да не го бях гледала Simple Smile Торино и Пашата вайб
Виж целия пост
# 572
Шеф Стефан Енчев с песен, посветена на жена му



На бургаски диалект Wink А най-якото е “еуаааа”

Това в Баба Алино ли е снимано. Ужасна "песен", чалга отвсякъде.

Което идва да покаже, че в България всеки прави това, за което не е учил. Несериозна работа, обача парица-царица. То си беше ясно още от самото начало защо са се върнали в България Стефан и ортака му. Като взеха да събират разпльоснатия сладолед от земята...С такъв български почин не се работи в елитна кухня, съжалявам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия