Ергенът 🌹 сезон 5, тема #14: от вторник до четвъртък от 20:00 по bTV!

  • 142 343
  • 2 574
# 90
Румянке, досега не си ли била "Себе сИ"😆
По мои впечатления - само сянката си, защото не помня нищо съществено от нея цял сезон SatisfiedSatisfied
Дано днес се разгърне нейната индивидуалност Trollface
Виж целия пост
# 91
Илияна и Стоян са ми толкова криндж, но в същото време сладки😅просто от сладникавата Михаела и нейното “приятелки” получавам спазми вече
Виж целия пост
# 92
Тотална скука.

Румито и Гатев ще врътнат ли една пералня за happy end на сезона ?! 😀
Виж целия пост
# 93
Стоян единствено ми беше сладък с рокля и корделка на плешивата глава в същия десен като роклята, докато прави омлети във формата на сърца Laughing
Виж целия пост
# 94
Когато мъж като Гатев започне да напада жена, в случая Илияна, без тя да присъства, и то пред друг мъж /Маринчо/, винаги го асоциирам със слабост. Нещо като чичовците с бирени коремчета пред блока, които одумват чуждите жени.
Виж целия пост
# 95
Много съм доволна от мъжкия разговор.
Гатев е разбрал обърканата Илияна и с право се кефи, че се е отървал. Стоян да си сърба по парата с разблокирането на чакрите 😊 Той поне това го може!
Само раната на Его-то му е жива и трябва да я лекува!
Виж целия пост
# 96
Илиянчето пък по цял ден плакала. Тя като видя истинското лице на Гатев на тройната среща и тръпки я побиха...Изведнъж разбра, че Стоян е по-лесен за командване от Гатев.
Виж целия пост
# 97
Дами и Господа ,
Истинска любов !
🤣🔫
Виж целия пост
# 98
По сторитата на Елеонора съдя, че Марин е избрал Любомира наистина. 🤦‍♀️
Виж целия пост
# 99
По сторитата на Елеонора съдя, че Марин е избрал Любомира наистина. 🤦‍♀️

Аз ще се радвам 😅
Виж целия пост
# 100
Може и наистина да е избрал Люба и затова да се изнизва така , защото хейта не му мърда.
Виж целия пост
# 101
Стоян как в прегръща, отзад.
Виж целия пост
# 102
Сори, но Илияна не ми изглежда искрена. Вие вярвате ли, че действително е пътувал?
Виж целия пост
# 103
Очаквах минимум една страстна целувка.. от двама души, които се желаят, не видях такава.

Марин с Любомира? Е стига де.

Руми и Гатев не ги виждам - тя изглежда невинна, а той като играч.
Виж целия пост
# 104
Сори, но Илияна не ми изглежда искрена. Вие вярвате ли, че действително е пътувал?
Не!
Но  Chiki is back!
Сменям си мнението в последната седмица и съм фен на Чики!
Грам не ме трогват лукавите погледи и ехидната усмивка на Илияна..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия