Обновяваме BG-Mamma. Искаме да го направим заедно с вас

  • 21 699
  • 659
# 150
Добре, ние даваме мнение - кой какво смята за уместно и полезно да има във форума, но ще получим ли обратна връзка (естествено, когато е готово обновяването) какво е направено, добавено, променено, премахнато и пр.  и откога ще функционира?
Виж целия пост
# 151
Аз бих искала да може да се качват директно поне кратки видеоклипове.  
Сегашните емотикони изобщо не ползвам (много са ситни и грозни на фона на предишните), добра душа ми прати някои от старите и си ползвам тях понякога, понеже не е само до кликване.  Та така и аз съм твърдо за старите.
Както и за много от споменатите вече проблеми.
Бутон "полезно" рядко съм ползвала за нещо полезно, в повечето случаи нещо ми е харесало и не е същото.
Лично не съм попадала на постове, за които би ми трябвал палец надолу.   Но не мога да изкажа твърдо мнение трябва ли да го има или не.
Виж целия пост
# 152
𝒀𝒂𝒏𝒂𝑫𝑮, разбира се, ще получавате обратна връзка и скоро ще можем да споделим с вас част от прогреса си до момента.
Утре ще поставим и един по-конкретен въпрос за дискусия, който е важен за нас и вече беше споменат сред коментарите ви в последните страници.
Виж целия пост
# 153
Само една работеща търсачка, иначе за какво са тия хиляди здравни теми?! Ако решиш да търсиш последната от популярна поредица теми, можеш да се изприщиш, докато стигнеш до най-актуалната.

Картинки и бутони изобщо не ме интересуват.
Виж целия пост
# 154
Искам да можем да блокираме потребители.
И аз съм за блокирането.
Виж целия пост
# 155

Текст, текст, текст , текст, текст текст, текст, текст  


Текст, текст , текст, текст текст.  

Сигурно за хората, които са тук отдавна, тези емотикони имат някаква висока сантиментална стойност, но така форматиран текст на мен ми изглежда доста неприятно, въпреки че не съм от "младото" поколение. Естетиката си е естетика, независимо от възрастта, а това което виждам изобщо не е естетично. А това с единия зъб и скубещото се, са направо грозни.

тия са подбрани специално да не ти харесват
на мен ми липсва припадащото човече, човечето с китка и сърце, и едни три на хорце, които се въртят

повтарям си желанието за блокиране на потребител, на последната страница прочетох доброто описание как не живеем на една планета
светло-синьо/тъмно-синьо за разграничение
и да се продължава темата, докъдето е прочтена

и биберонът много ми липсва в лого-таб-лентата на браузъра
Виж целия пост
# 156
Тук profi_1 е добавила голяма част от старите емотикони.
Виж целия пост
# 157
Аз бих искала да може да се качват директно поне кратки видеоклипове. 
Абсолютно! Аз го писах по-напред в темата. Дори да е еднакъв лимита за снимка или за клип - с клипа може да поднесеш много по-полезна информация.
Виж целия пост
# 158
Признавам, че никога не съм имала проблем с "търсене"
Същото важи и с прикрепяне на снимки и пр.
Важно е модерирането и съответните принципи. Нека бъдат видими, за да се добие идея, какво се толерира и какво не
И още веднъж - игнорирането на потребител и явен трол, би било в полза на всички ни.
Виж целия пост
# 159
И аз съм "за" да се добавят кратки видеоклипове директно.
Виж целия пост
# 160
В последните страници сте засегнали тема, която е от голямо значение за нас, а именно – модерацията.
Работим в посока подобряването ѝ и планираме в бъдеще функционалности за автоматично уведомяване на авторите за изтрити и редактирани публикации.
А оставянето на следа от модерацията и в самите дискусии е допълнителен детайл, който бихме искали да обсъдим с вас по-задълбочено.
Доколко е важно за вас да имате информация колко и какви коментари са изтрити и защо? Важно ли е да знаете кой е бил авторът на изтрития коментар? А когато става дума за дискусии, при които се налага изтриване на цяла поредица от 5-10 и повече коментари?

Засега няма да споделяме нашите идеи, за да не влияем по никакъв начин на откровените ви мнения.
Виж целия пост
# 161
Да, за мен би било важно всичко изброено.
Виж целия пост
# 162
Аз нямам нужда да знам чий коментар е бил изтрит и защо. Мисля, че тази информация е релевантна само за автора на изтритата публикация.

В други форуми съм виждала на мястото на всеки един изтрит коментар да остава само съобщение, че е премахнат от модератор за нарушение на правилата. Мисля, че това е достатъчно за да имат предвид четящите темата, че има липсващи публикации.
Виж целия пост
# 163
В последните страници сте засегнали тема, която е от голямо значение за нас, а именно – модерацията.
Работим в посока подобряването ѝ и планираме в бъдеще функционалности за автоматично уведомяване на авторите за изтрити и редактирани публикации.
А оставянето на следа от модерацията и в самите дискусии е допълнителен детайл, който бихме искали да обсъдим с вас по-задълбочено.
Доколко е важно за вас да имате информация колко и какви коментари са изтрити и защо? Важно ли е да знаете кой е бил авторът на изтрития коментар? А когато става дума за дискусии, при които се налага изтриване на цяла поредица от 5-10 и повече коментари?

Засега няма да споделяме нашите идеи, за да не влияем по никакъв начин на откровените ви мнения.

Как точно ще се случва това - ще се трие текста на даден коментар и на негово място ще се пише текс от модератор с обяснение защо е изтрит или директно ще се трие и отдолу в нов пост ще се обяснява на кой потребител е изтрита публикацията и защо?
Виж целия пост
# 164
Аз пък досега не съм видяла нужда да се трият поредица от коментари. Обикновено се случва като резултат от някаква лична вендета от някого, на когото не му изнася посоката на разговор.
А историята помни и заплахи от бан за "разпространение на фалшиви новини" по Ковид, които после се оказаха не толкова фалшиви. 😂
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия