Lady Cassiopeia Duval, с най-дълбоко уважение, но моля да не правите заключения на база непотвърдена информация, каквато не е изнасяна от името на компанията или на екипа.
Тази тема е своеобразно допитване до потребителите. А проучвания за нагласи сме правили и ще правим.
Не случайно сме тук и водим тази дискусия, слушаме ви, обобщаваме и задаваме следващите въпроси.

Коментарът ми е написат точно на база потвърдена информация от човек от екипа ви. Иначе не бих си позволила да го напиша. Най-вече, защото аз няма от къде да имам такава информация.
Разбира се, имаме разработена стратегия, но BG-Mamma e преди всичко общност и за нас е особено важно мнението на най-активните потребители на тази общност.
Но, явно темата е чувствителна, така че спирам да я коментирал. С този пост само исках да уточня на каква база е написан коментара ми, за да не бъда обвинявана, че разпространявам непотвърдена от вас информация.
Според мен няма нужда да се променяте - те сами ще дойдат.
(ако е възможно).
Какво ви затруднява най-много в настоящата платформа?