Домакини 95/ С коктейлите, край водата

  • 6 538
  • 152
# 120
Смърфи, наслаждавай се на интензивния социален живот! Хубавите емоции са това, което ни движи напред.

Малкият Марио расте като гъбка. Мъчат го коликите, но иначе майка му казва, че е кротък и поспалив. То при тях в жегите е нормално да го мързи човечето. Справя се Ками, но те моите големи дъщери са "от стара коза ярета" и имат опит покрай по-малките ни деца.
Чакаме Били да вземе още 3 изпита и тя, Ками и бебко ще ни дойдат на гости за лятото. Даже ще ги изчакаме да тръгнем заедно към морето. Таткото на Марио ще дойде чак за отпуската си през август и тогава ще погостуват на другите баба и дядо в София, та ще имам време да се нарадвам на малкия и майка му да си почине (с тяхното кратко майчинство, докато се съвземат от раждането и става време за работа), а пък на тяхно място ще дойдат Лийчето с нейните мама и тати за едно море. Лия си ходи на градина, вече се мисли за голяма, но тя си е почти на 3 г. Плямпа много, бърка български и италиански. Изобщо ни чака интензивно лято с малчуганите.
Виж целия пост
# 121
Да, звучи интензивно и щуро.
  Аз много си обичам децата и внучката, имаме си страхотни отношения.Но аз работя и искам време за почивка,за контакти с моите приятели, за пътувания, за време с мъжа ми. Близки приятели преминават през тежък период, рак , гледаме да сме покрай тях сега, да помагаме, да правим компания.Разбирс се, не е за сметка на семейството, а и моите деца са близо.Дет се вика, за 10 мин съм при тях.
Виж целия пост
# 122
Друго е като са наблизо.
Ние реално имаме съвсем малко време заедно и гледам максимално да го запълваме. Иначе обичайно идват за 2 седмици през август и това е. После максимум седмица по Коледа и евентуално 2-3 дни по Великден. И ние ако идем 2-3 пъти за по няколко дни годишно.
Поне Биляна ще има още 2 сигурни лета да си идва, докато запише магистратура и почне стаж, но пък тя си има планове с приятели и не се знае колко ще я засечем. Момчетата и те си растат. След 3 години баткото ще е гимназист, малкият ученик. Животът си тече.
Виж целия пост
# 123
Да, едно е в друга държава, други е на 5 км.
  Наслаждавайте се на времето заедно.
Виж целия пост
# 124
Смърфи, точно се оплаквах. Днес трябваше да се приберем и да си довърша чистене, готвене, .... за утре сутринта ми остана пералнята, че искам и да опъна малко краката на дивана и да усетя, че е почивен ден. Ако си седях у дома щях хем да свърша всичко планувано без да си давам зор, хем и да си почина...
Марулетка, кофти ситуация при приятелите ви. Кураж!
Виж целия пост
# 125
Добро утро!

Смърфи, има лилави рози и то няколко разцветки. Аз на вилата имам храстовидна и втората катереща от едната страна на навеса е лилава, ама много по-бавно расте, в сравнение с жълтата. Исках и щамбова. Ще видим какво ще стане с рекламацията, най-много КЗП да решава вместо продавача, много съм ядосана
Фивър, растат като гъби. Дано минат скоро коликите, че да им е по-спокойно. Много е лошо, като толкова малко бебе нещо го боли и не можеш да направиш кой-знае колко. При вас лятото определено не се усеща как минава
Мария, вместо домакинстване, винаги избирай Гърция
марулетка, стискам палци за приятеля, да е възможно най-леко
Топлата вода ни е в профилактика, голям зор. Преди поне беше на зони по различно време, сега целия квартал заедно, че и по-дълго. Имам една спаначена супа да направя за днес, утре и вдругиден ме няма по цял ден, сами ще се оправят с обяда.
Гушки на всички Hug
Виж целия пост
# 126
Ако се сетя,ще ви снимам на съседката млечно лилавата роза довечера.Моите ги пуснах в стори,аз нямам лилава .

Виж целия пост
# 127
Приемате ли ме ненаспана?
Ох, оплаках ви се.
Хубав да ви е денят.
Сега и спанак трябва да вместя в графика си. Лоши приятелки сте! Wink
Виж целия пост
# 128
Хайде на кафе по изгрев, момичета!
Виж целия пост
# 129
Айде! Добро утро!
   Аз ще поливам.
Виж целия пост
# 130
И малко рози за разкош:


Ма ко, имам лилава роза, ще потърся снимка. Обаче прецъфтя и сега не знам коя от всички е😁. Ако цъфне пак ще ти дам резници
Виж целия пост
# 131
Красота,Вале!
Виж целия пост
# 132
Добро утро и от мен!
С пожелания за хубав и не много горещ ден!
Ние днес ще използваме,че таткото ни има задачи в Самоков и ще слезем с него да изкараме деня в града.
Много ми е симпатично това градче.
И може да мушнем по някоя тригунка. Simple Smile

Прегръдки!
Виж целия пост
# 133
И аз много харесвам Самоков.Приятна разходка.И хубав ден на всички.Отиеам да заведа Славчо на фризьор,днес не е на училище,че има поредното НВО.Утре му е последният учебен ден за тази година (по принцип е до 30-ти,но му пазя дните по семейни причини и ще го освободя,то от 19 до 28 сме на море,а на 29 и 30 не виждам смисъл да се мотае из училище).
Виж целия пост
# 134
Вале, лилави имам храстовидна и катереща, която много бавно расте. Тази е щамбова. Разбрахме се с доставчика, да ми изпратят правилния цвят. Сега не знам какво да правя червената, че вече имам. Подарява се

Шефа смята, че добре се е справил на матурата, ще видим
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия