Поскъпване на стоки- фрапиращи цени - Част 2

  • 17 209
  • 346
# 345
Спокойно 8.08 е съвсем близо и тогава ще се развихри фантазията на всички търговци и предлагащи услуги. Сега малко се възпират от кумова срама, че стоят все още цените в лева, но тогава всички задръжки ще изчезнат.
Днес сина се прибира и си купил една тениска с три копчета и якичка и някаква ленена риза ( обикновена, спортна а бе на нищо не прилича) от манго и ми казва 115 евро, а аз мигам на парцали и муча, че до вчера аз му плащах парцалите от там и много добре знам кое колко струва. Сега 90лв за  тениска - това е 100% увеличение.
Виж целия пост
# 346
Цените в лева и евро ще продължат да се показват и след 8.8.
Но , на нашите пишман търговци и сега не им пука особено...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия