Поскъпване на стоки- фрапиращи цени - Част 2

  • 15 545
  • 308
# 240
Ние сме от тези , "които слизат на плажа" и особено с децата винаги мося храна - огладнява се. А в последните години просто  избягвам максимално храненето по улиците, не само заради  качеството,  а  и цените са скандални на фона на обичайноте доходи.
Виж целия пост
# 241

Бялата роза в Нисебър е известна с народните си цени. Вият се опашки от правостоящи чакащи отпред още от 11ч за обед, за вечеря е същото. Хапваш бързо и ставаш, не се заседяваш с часове.
Два пъти сме сядали така, две поредни години минавахме и виждахме опашките отвън.
Не мисля че е определящо баш това заведение....то е някакво изключение, бяла лястовица.
Коментирато е в мамата многократно още преди години в морските теми.
Виж целия пост
# 242
И ние си носим храна, защото сме с две деца и на диви плажове, където в радиус и вода няма от къде да си купиш.

За мен е ненормално тараторът да е 4-5€, ако има спад на туристи /защото по курортите все реват как са на загуба/, ще е благодарение на всички, които имат заведения, хотели и т.н.
И не винаги въпросът е дали имаш или не финансова възможност да отидеш на почивка, а дали си шматката, която е готова да плати няколко пъти цената за дадено нещо, често което нито е качествено, нито вкусно.
Виж целия пост
# 243
Ами да - сладолед, кафе, но и палачинки с Нутела, пържени картофи и бира, все неща, които за термос не стават.
Виж целия пост
# 244
Детето е на лагар в Приморско, хем не е от най-спестовните, обаче казва "аз 7 евро за палачинка с шоколад няма да дам".
Виж целия пост
# 245
Детето е на лагар в Приморско, хем не е от най-спестовните, обаче казва "аз 7 евро за палачинка с шоколад няма да дам".
Dizzy Face
Покъртително, после що нямало туристи. Втори път едва ли ще се излъжат.
Тия цени за бетонни гета в нивите...
Виж целия пост
# 246
Тия са прекалили, 14 лева палачинка. Ама и при нас закуските са много увеличени- баничка, милинка и пица на парче- 2,20 евро, вярно, че големи, ама 4,40 лева, дюнер голям- 4,50 евро, малък- 3,00 евро, малките бози- 50 цента.
Виж целия пост
# 247
При тези цени румънците едва ли ще дойдат.
Виж целия пост
# 248
При тези цени румънците едва ли ще дойдат.
Не можах да го намеря, но преди ден или два ми попадна клип на румънска ТВ. Правеха репортаж за българското черноморие и какви са цените. В коментарите пишеха румънци, че в България било по-евтино от Румъния.
Виж целия пост
# 249
Актуални цени в Гърция
Виж целия пост
# 250
Как ли пък не съм им ги дала. Ние ходим в Гърция с двете ни кучета и избираме малко по-отстранени места заради кучетата. Никога не сме плащали нищо, имаме си собствени съоражения. Аз и не мога да ползвам стандартен шезлонг заради много болен гръбнак.
Виж целия пост
# 251
Това е Марбъл бийч на Тасос - там е малко плажче, много пренаселено в сезона и затова са такива цените.
Виж целия пост
# 252
Наемите на обекти на морето?
Ама нормално, на чужд гръб и сто тояги са малко.
Виж целия пост
# 253
А задължително ли е да се яде палачинка с шоколад на плажа? Не може ли да си я изядете у дома и за плажа да си сложим праскови и кайсии? Може и сандвич.
Виж целия пост
# 254
А задължително ли е да се яде палачинка с шоколад на плажа? Не може ли да си я изядете у дома и за плажа да си сложим праскови и кайсии? Може и сандвич.
Е а де Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия