Поскъпване на стоки- фрапиращи цени - Част 2

  • 16 946
  • 343
# 330
...и да му видиш съдържанието...
Или знайни и незнайни "производители" на сирена, масла, кашкавали и други подобни "продукти"...
Важното е етикета да отговаря на съдържанието, тогава няма измама и не е проблем.
И ти можеш да подадеш сигнаш до КЗП, но имаш ли доказателства за нередност?
Виж целия пост
# 331
Колкото боклуци са изядени на тази клета територия, едва ли има друга такава държава в ЕС...
Това е просто обществена тайна...
Иначе "Активни потребители" си прави редовни изследвания...
Ако имаше държава някой би се заинтересувал...
Виж целия пост
# 332
Колкото боклуци са изядени на тази клета територия, едва ли има друга такава държава в ЕС...
Това е просто обществена тайна...
Иначе "Активни потребители" си прави редовни изследвания...
Ако имаше държава някой би се заинтересувал...
Кое е последното изследване на Активни Потребители? Последните поне 10 години не се сещам за такова.
Виж целия пост
# 333

В петък летя точно през Истанбул за София и ще видя цените.

Вода има на по големите летища, но не всеки се доверява да я ползва.
   
Лек полет насам.
За пътуване, а и за тук съм снабдила внуците с филтриращи бутилки тип https://www.aquaphor.bg/filtrirashti-butilki/filtrirashta-butilka-city-350ml 
Но понеже  и те, и мамка им ги губят постоянно моите са евтини, от Пепко.
Виж целия пост
# 334
Евтините бутилки са неподходящи, защото отделят микропластмаса и правят хормонални проблеми.
Виж целия пост
# 335
За 2 - 3 часа, няколко пъти годишно няма какво да увредят бутилките.
Ежедневно за детската градина и у-ще си имат читави.

Виж целия пост
# 336
Може да е нещо дребно, но още съм шокирана. На автогарата в София си купих пакетче носни кърпички за 65 цента. Като се замислих излиза, че стекчето е 12 лева. Надценка, надценка, ама колко да е? 5 пъти над цената в магазин.
Виж целия пост
# 337
Ти си купила 1бр, не стек. Бройката е около 25 цента
Аз взех едно авокадо за 2.70 евро. Знам, че баба ми все авокадо е яла, но ми втръсна този аргумент. Не е нормална тази цена
Виж целия пост
# 338
Не е 25 цента бройката, 10 цента е.

Двупластова:
https://www.e-jumbo.bg/bg/supermarket-produkti/khartieni-produkt … i-10-br._1571245/

Трипластова в Метро на подобна цена

Скрит текст:


Четирипластова, 0.14 цента пакета:
https://supreva.com/bg/nosni-krpi-zebra-10-br.-4-pl.-skladove-na-edro/pd/A4M8/
Виж целия пост
# 339
Четете ли? На автогарата в София, а не в Била. На автогарата винаги е по- скъпо.
Виж целия пост
# 340
Значи като било автогара, да ги направят по 2 евро пакета.
Виж целия пост
# 341
Автогара, гара, летище, болница винаги е скъпо.
Виж целия пост
# 342
Аз не пазарувам от Джъмбо. В аптеките и дрогериите пакетче модни кърпички са около 25 цента. По складовете сигурно са по- евтини, но не зареждам магазин
Виж целия пост
# 343
Може да е нещо дребно, но още съм шокирана. На автогарата в София си купих пакетче носни кърпички за 65 цента. Като се замислих излиза, че стекчето е 12 лева. Надценка, надценка, ама колко да е? 5 пъти над цената в магазин.
А колко са стрували преди? Защото темата е за поскъпващи неща, а не за скъпи неща.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия