Девети клас 2025/2026 - пролетно-оптимистична тема №4

  • 11 868
  • 436
# 435
Моята щерка пък , точно от такава планина със загубени дрехи си беше харесала един клин с дупка на коляното. Няколко пъти ми се връща в къщи докарана с него, аз го връщах обратно в детската градина и след някой друг ден пак с него. Твърдеше упорито , че е неин и успяваше всеки път да убеди учителките.
Виж целия пост
# 436
Ееее, то това да си загубиш гащите си е висш пилотаж LaughingLaughingLaughingLaughing
Олее, да ви кажа, че бях забравила, че идва време да се връщат учебниците. И у нас това никога не минава безпроблемно
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия