И наборката може да се пласираше за опитен модел днес като бяхме на преглед в София. За едно тръгнеш на доктор, то нови неща изскачат.
. Аз тръгвам с лаптопа и слушалките.. Ще съм полу в офиса. Ама няма да снимам и шервам касови бележки. Някаква мода е това с тия бележки.
не ходят да ваканцуват ами бележки и само сравняеат. Вчера една колежка от офиса ни в Бургас и тя ме съветва да не ходя към морето..12 евро за 200 гр Цаца,, това рече ..
Ден година храни била цялата работа.. На Наборката не й пука ни за Цаца, ни къде точно отива, само да не е на училище.. Щото си бил принуден там да стоиш.. като,, ако си в затвора, и там си принуден...
с рандам хора.. ( главно визира някои строги учители и зрънца в класа дето дразнят всички.. ) ..
Моето страда много за 5та по математика, ама тя не се е и напрягала кой знае колко през срока. 
Познайте, дали вче не съм организирала подготовката му 


Препоръчани теми