Спамо- чат темичка- 7.5- 13.5

  • 35 313
  • 2 582
# 300
Аааа този си го дръж,не ти го щем,ни мъ кефи хич Confused
Виж целия пост
# 301
Кви торти бе, аз чакам член да влезе, а то никакъв не виждам Mr. Green

Представи си ,че въпросните торти са като "Троянски кон",а......хоп и от вътре се показал голяяяяям член,......па и личен Wink Laughing

Е, в такъв случай-обичаааам тортииииии, идвайте с торти, с мноооого торти за армаган Mr. Green
Виж целия пост
# 302

Цомбе кой тоя бе,покажи го .....aз нЕма да точим лиги,само ще оплакна оче Wink Wink Laughing

Б от ББ3 Mr. Green


Аааа този си го дръж,не ти го щем,ни мъ кефи хич Confused
[/quote]

Ох, добре....успокоих се Mr. Green
Виж целия пост
# 303
Ах ти мръстнице, кат хамелеон си скъпа, немож те познае човек  Hug

Утре водкената почерпка, че сега затвори магазино - ревизия е  Laughing

Абе вие пишете кат картечници бе .. 14 нови отговора, и кога ше ви стигам с мойто темпо ..  ooooh!
Виж целия пост
# 304
Приятел в нужда се познава...  Laughing
анджък де... остава въпроса дали ше ме оцени правилно! ?

Само по достойнство...  Whistling

Виж целия пост
# 305

Цомбе кой тоя бе,покажи го .....aз нЕма да точим лиги,само ще оплакна оче Wink Wink Laughing

Б от ББ3 Mr. Green


Аааа този си го дръж,не ти го щем,ни мъ кефи хич Confused

Ох, добре....успокоих се Mr. Green

[/quote]

A бе шматко,като  заплаха ли ме таксуваш бе,та така отдъхваш Rolling Eyes
Виж целия пост
# 306
Приятел в нужда се познава...  Laughing
анджък де... остава въпроса дали ше ме оцени правилно! ?

Око да види, ръка да пипне .. оценката после  Laughing
Виж целия пост
# 307
Ах ти мръстнице, кат хамелеон си скъпа, немож те познае човек  Hug

Утре водкената почерпка, че сега затвори магазино - ревизия е  Laughing

Абе вие пишете кат картечници бе .. 14 нови отговора, и кога ше ви стигам с мойто темпо ..  ooooh!
Ше тренираш, кака, ше тренираш Mr. Green
Виж целия пост
# 308
Само на маса ли newsm78
Аз викам и да си легнем, а? Mr. Green

В тоя живот трябва да се опита всичко, иначе за кво си живял и как ще умреш без да си изживял... Mr. Green

лелеееее, оаках се май Embarassed.....туй дет го написа, включва ли и мойто тяло Rolling Eyes

Ебаси въпроса, че те тепам, етсествено че ти си на първо място Peace
Виж целия пост
# 309

Цомбе кой тоя бе,покажи го .....aз нЕма да точим лиги,само ще оплакна оче Wink Wink Laughing

Б от ББ3 Mr. Green


Аааа този си го дръж,не ти го щем,ни мъ кефи хич Confused

Ох, добре....успокоих се Mr. Green


A бе шматко,като  заплаха ли ме таксуваш бе,та така отдъхваш Rolling Eyes
[/quote]

Ревнива съм, РАК съм, кво да се правя Wink
Виж целия пост
# 310
Само на маса ли newsm78
Аз викам и да си легнем, а? Mr. Green

В тоя живот трябва да се опита всичко, иначе за кво си живял и как ще умреш без да си изживял... Mr. Green

лелеееее, оаках се май Embarassed.....туй дет го написа, включва ли и мойто тяло Rolling Eyes

Ебаси въпроса, че те тепам, етсествено че ти си на първо място Peace

Набий ме, набий ме, по-силно, да, дааа.......
Виж целия пост
# 311
Мале, много раци се събрахме тука, бре Whistling

Набий ме, набий ме, по-силно, да, дааа.......

Свърши ли? Mr. Green
Виж целия пост
# 312



Ревнива съм, РАК съм, кво да се правя Wink


Aз само ще погледам,няма да пипам деееее Wink
Виж целия пост
# 313
Мале, много раци се събрахме тука, бре Whistling

Набий ме, набий ме, по-силно, да, дааа.......

Свърши ли? Mr. Green





Ревнива съм, РАК съм, кво да се правя Wink


Aз само ще погледам,няма да пипам деееее Wink

Виж целия пост
# 314
Какво става, докъде стигнахте? Heart Eyes

Ревнива съм, РАК съм, кво да се правя Wink


Aз само ще погледам,няма да пипам деееее Wink

Не е здравословно, по-добре се откажи!

Цомбич, кво става, кой ща та бие.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия