Спамо- чат темичка- 7.5- 13.5

  • 35 313
  • 2 582
# 825
Пред офиса на Миленка:
...

Тц, ние патрончета от 0.250л не продаваме....  Whistling
Виж целия пост
# 826
Тц, ние патрончета от 0.250л не продаваме....  Whistling
Миленка, ползвай речника, де Simple Smile "Кроме" - освен :=)
Виж целия пост
# 827


Яко!!!

Забравих да пусна това, жицааааааааа..............
Виж целия пост
# 828
 smile3534
Виж целия пост
# 829
РУСКЕЕЕЕЕЕЕЕЕ КЪДЕ СИ ПОЧНАЛА РАБОТА БЕ ЖЕНА?  Shocked

     
Виж целия пост
# 830
Пред офиса на Миленка:
Искам си бирата! Руска, ама бира... Важно е да е студена!

Стоене, а адреса що не даде? Ся кво, само да четеме ли?
Виж целия пост
# 831
Малко романтика   Flutter
Виж целия пост
# 832
Тц, ние патрончета от 0.250л не продаваме....  Whistling
Миленка, ползвай речника, де Simple Smile "Кроме" - освен :=)
А ти даде ли ми речник, а???  Crossing Arms


аха, това е бонус към водката...  Flutter
Виж целия пост
# 833
Малко женска логика. Хайде и тук да го пусна, че може да не следите другата тема.

Женска логика
Разказ от първо лице

Пътувам в автобуса. Трябва да предам билетчето към перфоратора. До мен е едно момиче. Как да се обърна към нея - на ти или на вие? Разсъждавам логически:
Този автобус е директен. Щом момичето не слезе на предишната спирка, значи отива в моя микрорайон. Отива с бутилка вино, значи - при  мъж. Бутилката е скъпа, значи отива при красив мъж. В нашия микрорайон има двама красиви мъже: моя мъж и моя любовник. При моя любовник не може да отива, тъй като аз самата отивам при него. Значи отива при моя мъж. Той има две любовници - Юлия и Катя. Катя сега е в командировка.
-Юлия, предай билетчето!
Момичето (изненадано): - Откъде ме познавате?!
Виж целия пост
# 834

Съвсем се обърках вече, ама жицааааааааааа...........

Мечо, букети и прегръдки ша слагаме ли, или да го караме така по хард, а?
Виж целия пост
# 835
Малко женска логика. Хайде и тук да го пусна, че може да не следите другата тема.

Женска логика
Разказ от първо лице

Пътувам в автобуса. Трябва да предам билетчето към перфоратора. До мен е едно момиче. Как да се обърна към нея - на ти или на вие? Разсъждавам логически:
Този автобус е директен. Щом момичето не слезе на предишната спирка, значи отива в моя микрорайон. Отива с бутилка вино, значи - при  мъж. Бутилката е скъпа, значи отива при красив мъж. В нашия микрорайон има двама красиви мъже: моя мъж и моя любовник. При моя любовник не може да отива, тъй като аз самата отивам при него. Значи отива при моя мъж. Той има две любовници - Юлия и Катя. Катя сега е в командировка.
-Юлия, предай билетчето!
Момичето (изненадано): - Откъде ме познавате?!

Тая ша е била жената на инспектор Стрезов! Mr. Green
Виж целия пост
# 836
Ето  още  един  мой любимец

Теоооо- давай хард.(  Hug) Joy
Виж целия пост
# 837

Е щом си рекла HARD........... Hug Mr. Green
Виж целия пост
# 838

Аре изчакайте ме да приспя децата, де!!!  Crossing Arms
Виж целия пост
# 839
Аре изчакайте ме да приспя децата, де!!!  Crossing Arms

Аз я приспах моята! Ама ще те изчакаме, само ако обещаеш да се включиш! Hug  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия