Спамо- чат темичка- 7.5- 13.5

  • 35 311
  • 2 582
# 210
Небесна, кво точно имаш предвид?

90% от темите в клюто  Laughing
Тц, Нинчето май я нервира Mr. Green
Виж целия пост
# 211
     
Виж целия пост
# 212

Линк ми, бейби, линк ми..
Виж целия пост
# 213
Небесна, кво точно имаш предвид?

90% от темите в клюто  Laughing

...засмя се сопрано. никой не му повярва, че кисне само в останалите 10%. добрякът сред хейтърките. игрекът сред хиксовете. психологът на депресарките. подгласникът на стоенча в кампанията 'без сутуен'. харесвам го.
Виж целия пост
# 214
Някой да ми разясни връзката межу Мина и Руска. Сестри ли са? Ще ни играят ли постановката на Малена и Монда?
Виж целия пост
# 215
Ше ти линкнем, ама после....първо да свърша Whistling
Виж целия пост
# 216
Някой да ми разясни връзката межу Мина и Руска. Сестри ли са? Ще ни играят ли постановката на Малена и Монда?
Ти ще ми оплетеш ли шапчица, ако ти разясним връзката и вратовръзката Wink
Виж целия пост
# 217
О, летяща, бях в Пазрджик и си мислех къде ли си..
Харесвам Пз и парка около Марица!
Виж целия пост
# 218
Върви таз держава на зле. Много лоши хора. Много. Sick

Върви я, и по-зле ще става.
Лоши хора е имало, има и ще продължава да има, важното е ние да сме добри, за да балансираме.
Не се ядосвай, свиркай си и си ближи сладоледа, понеже вече му дойде времето и почна сезона Peace
Поздравявам те с едно любимо релаксиращо парче за такива моменти] , много успокоява ако затвориш очи и се заслушаш. Don't be angry, enjoy and relax!
Виж целия пост
# 219

Заслужи си го...  Hug

 Drunk Drunk Drunk

 Shocked докат пусна, пак пропуснах нещо...  Crazy
някой да си води записки, плиийзззз  Praynig
Виж целия пост
# 220
Аз не водя. Нищо не водя. Ни на повод ни никак balloon
Виж целия пост
# 221
Някой да ми разясни връзката межу Мина и Руска. Сестри ли са? Ще ни играят ли постановката на Малена и Монда?
Ти ще ми оплетеш ли шапчица, ако ти разясним връзката и вратовръзката Wink

От онези за скоирски мъжки достойнства ли?  Mr. Green
О, летяща, бях в Пазрджик и си мислех къде ли си..
Харесвам Пз и парка около Марица!


Следващия път да свирнеш. Знам хладна, тъмна, стара механа. Ракията така ти тръгва.......................
Виж целия пост
# 222

Ноу, дис ис метъл- чалга...  Whistling Whistling Whistling
Виж целия пост
# 223
Показвам си човката да кажа само "привет", че имам още над 100 файла за обработка. ooooh!
До довечера. bowuu
Виж целия пост
# 224
Показвам си човката да кажа само "привет", че имам още над 100 файла за обработка. ooooh!
До довечера. bowuu

Ма кво ти става, момиче, ша са преработиш  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия