Спамо- чат темичка- 7.5- 13.5

  • 35 313
  • 2 582
# 855
Рускеее-кажи как беше първия ден на работа?( Сори, ако си казала вече, ама не съм чела внимателно Rolling Eyes)
Нема ти каже, щото в момента е заета.....с мъж Mr. Green

Оуууууу, добре тогава, няма да нахалствам.... Mr. Green
Виж целия пост
# 856
Рускеее-кажи как беше първия ден на работа?( Сори, ако си казала вече, ама не съм чела внимателно Rolling Eyes)


Аз отивам да го къпя мойто диване....аре след малко пак съм на линия Peace

Е, нищо аз съм тук! Mr. Green

Да бе да-виждам колко си тук Crossing Arms

 Joy Joy
Виж целия пост
# 857
Божкеееееееееееее,
удари ме сачмата да готвя у нощите  ooooh! ooooh! ooooh!
Ама да знаете кво готвииииих
някой знае ли кво е "пуфка"  Wink

Цомба да си трае  Naughty

Постановката ми хареса  Peace
Мамалев е голям сладур  Embarassed
Виж целия пост
# 858
Нема ти каже, щото в момента е заета.....с мъж Mr. Green

 hahaha hahaha Те ще повтаргат вече hahaha hahaha

Минавам да запаля  smile3546........ и бегам да се връщам...  newsm52
Виж целия пост
# 859
Мине- hug

КАжи кво е "пуфка"? newsm78
Виж целия пост
# 860
Божкеееееееееееее,
удари ме сачмата да готвя у нощите  ooooh! ooooh! ooooh!
Ама да знаете кво готвииииих
някой знае ли кво е "пуфка"  Wink

Цомба да си трае  Naughty

Постановката ми хареса  Peace
Мамалев е голям сладур  Embarassed

 Mr. Green
Виж целия пост
# 861
Пухче,
отивам да видя кво съм сътворила  Mr. Green
Ако го изядем - щи кажа  Wink
Виж целия пост
# 862

Ама да знаете кво готвииииих
някой знае ли кво е "пуфка"  Wink

Цомба да си трае  Naughty



 Mr. Green

 smile3534 bambam

Пухче,
отивам да видя кво съм сътворила  Mr. Green
Ако го изядем - щи кажа  Wink

 ooooh! Shocked    Ммммм добре.
Виж целия пост
# 863
Айдеееее събудете сееее

Ози, Ози, Ози, Ози Party

Ейййй ,ма много ги обичам тия бееее,страшни са  Heart Eyes
Виж целия пост
# 864
Просто не се стърпях hahahaМоля ви прочетете го Joy
Какво ли да отговоря на девойчето Twisted Evil
Виж целия пост
# 865

 hahaha hahaha hahaha

Бъди милостива.... Mr. Green
Виж целия пост
# 866
Опитах се Wink
Виж целия пост
# 867
Лека ви нощ!
Виж целия пост
# 868
Лека нощ и от мен  bouquet
Виж целия пост
# 869
Живо пиле не останало...
Да му кажа,Лека нощ
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия