Спамо- чат темичка- 7.5- 13.5

  • 35 313
  • 2 582
# 930
Хапя, какво стана с теби бре, душааа?  Shocked
Виж целия пост
# 931


Я като едни видни корифейчета ми казувайте - за литъл блек дрес (не бляк, Цомбе Wink) сандал или чехъл или патък,а? И чорап ще има Flutter, с тантела Flutter...
Е покажи дреса де.....иначе как да ти кажа newsm78
Може би сандал, с връзки до колената......ама мен не ме слушай, щото щ`и кажа нещо, дет да изглеждаш по-мръснишки.....нали ми е "професионално изкривяване" Mr. Green
Виж целия пост
# 932
Кат дода да те отхапя ше видиш ти....що цивриш ма.
Виж целия пост
# 933
Моятя приятелка е родила току що  Hug момченце 3.500 ! Да и е живо и здраво  Hug Много се радвам и поревах малко.  Blush
Виж целия пост
# 934
Щастлива съм  Party Рива от радост  Hug
Виж целия пост
# 935
Моятя приятелка е родила току що  Hug момченце 3.500 ! Да и е живо и здраво  Hug Много се радвам и поревах малко.  Blush
Супер....ехаааааа.страхотна новина..... newsm44 newsm44 newsm44
Да й е живо и здраво, и много палаво Hug

Това значи ли, че ще идваш къмто нашия вилает Wink
Виж целия пост
# 936
Щастлива съм  Party Рива от радост  Hug
Можеш ли да повярваш, че аз като чуя такива новини и рева.
Много съм чуствителна и от най-малкото нещо надувам гайдата.
Виж целия пост
# 937
  bouquetДа живо и здраво бебчето  bouquet
Коте дай я да я видим тая рокля де  Whistling
Виж целия пост
# 938
Как сте, сладурани???????
Наобикалям ви за малко....
Много здраве от мен...
Виж целия пост
# 939
О, Луно, и сладури има, добре сме де..
Виж целия пост
# 940
Честито бебенце Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet
Лелеее...разревах се Cry.
Дано всеки ден има такиви хубави новини Peace
Ето я моята дрес: Twisted Evil
Майтап бее Laughing. По-скоро е нещо таквоз , но е по къса (малко) и не е с презрамки, а с превратник Mr. Green
На таз патъците не ми харесват Crossing Arms
Виж целия пост
# 941
Ooo, Луне, как си? Не минаваш често вече  Sad

Здравейте момичета. Сашо е болен. Буха като полудял и съм в къщи до края на седмицата. На всичкото отгоре ми се развали ТВ-то и сега се чудя, къде да го пратя на ремонт  newsm78
Виж целия пост
# 942
.......сега се чудя, къде да го пратя на ремонт  newsm78
Сашето ще се оправи, а тв-то на сервиз за тв-та Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 943
Бомбе, и аз съм от ревливите, особено това бебче как го чаках. Дори снощи се чухме с моята приятелка, че вече нямах търпение.  Hug Сега ще изчакам малко време да мине, и ще се тропна у Софето  Peace
Виж целия пост
# 944
за сервиза е ясно, ама в кой, там е проблема. Вече не е в гаранция и мога да го занеса навсякъде. Въпосът е пак ли при К&К или някоя от вас ще ме посъветва друго Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия