МЕРТ РАМАЗАН ДЕМИР – След Delikanlı и Bize Bi Şey Olmaz и още за момчето, което всички обсъждат. №13

  • 12 256
  • 601
# 570
Впрочем статията която помолих Изко да направи вчера днес е навсякъде даже и в ФБ са я взели
Много ме радва факта ,че това се е харесало. Мерти заслужава всичко хубаво. Heart



https://x.com/roseblack_95/status/2069814305894134077?s=20
Виж целия пост
# 571
Виж целия пост
# 572
Виж целия пост
# 573
Диди, започнах да гледам "Нищо няма да ни се случи" и определено ми допада като сценарий, режисьорски похват и операторско майсторство. Разчупен и много нестандартен сериал.
А Мерт и Мирай правят страхотно партньорство. Химия, магнетизъм, талант - открояват се на екран.
Браво!

Виж целия пост
# 574
Ще чакам вълненията ти покрай сериала аз не споделих почти нищо освен статиите за да не издавам спойлери.

Виж целия пост
# 575
Виж целия пост
# 576

Виж целия пост
# 577
Да го сравняват с другите е огромна обида. Той е уникална личност. 😎
#MertRmazanDemir


Виж целия пост
# 578
Направо спокойствие ме гони от тия гифки...


Виж целия пост
# 579
Направо спокойствие ме гони от тия гифки...



А мене ме гони носталгия по морето... Обожавам го.
Виж целия пост
# 580

Виж целия пост
# 581
Виж целия пост
# 582



Виж целия пост
# 583
Виж целия пост
# 584


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия