Ипотека на мое име

  • 8 356
  • 241
# 240
Направо съм в шок от тоя льольо... Изнесе ли се?
Виж целия пост
# 241
Сега ми попадна темата 🙂
Защо сте такива разумни и я спирате, нека си купи къща, да плаща, плаща, като каталяса банката чрез ЧСИ ще я изхвърли като мръсно коте..

До нас едни съседи ги изхвърлиха, вече къщата е в ръцете на акулите от агенциите за двойна цена и ще се руши.

В къща живеем от няколко години, разходите са постоянни, в момента правим саниране, което ще струва поне 15 хил евро.
Имаме 200 метра огради, много комшии уж се перчат, че почват да правят дувар, ама на думи. Като искам да не ги гледам ние действаме.
Наследствен имот ни е, не си представям и на банката да плащаме ипотека.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия