Не бих била във връзка с човек, който ме натиска аз да му купувам жилище, без значение какво, къде и защо.
не били като в София ... и всякакви такива неща. Аз също не съм от градинарите, които ще искат да засаждат зеленчуци или плодове, предпочитам апартамент 10 пъти, той твърди, че нямало апартамент, който да ни събере вещите, нямало никога да съм напълно щастлива в кутия (само дето съм била вече, и то в 50кв, сама и без нервни и натиск) ии нон стоп иска да ме накаря да си представя как хубаво ще живеем там на двора, с просеко в ръка.. Въпросът е, че не съм от тези хора, дето ако нещо на душата не им е спокойно, то в огромна къща ще им е, просто при мен не работи така. И това с поддръжката, отново той твърди, че нямало кой знае колко време да ни отнема и той щял да прави всичко. И не вижда друг вариант, друго населено място, каквото и да съм предложила -- отхвърлено на минутата. Казвам пак, че не искам тази къща и пак ме пита, а тогава какво предлагаш, казвам някакви неща - отказва ги и така се въртим в кръг. 
Препоръчани теми