Кей-поп не е просто музика - 7

  • 2 385
  • 118
# 105
Хайде на въртележкатаааа.

Виж целия пост
# 106
Въртележката не спира да ме върти, за хубаво или лошо...

Един пресен кавър на Serendipity



👌

Виж целия пост
# 107
https://www.youtube.com/watch?v=ebJsBAZRYcc
Ама...това не са гласовете на БТС...Close ...Не бъркам, нали?
Виж целия пост
# 108
Стрей кидс ще издават нов албум,пуснали са трейлър.
Виж целия пост
# 109
И аз идвам да доставя новината - дата за сингъл 24.04, дата за новия албум 7 август и очакваме инфо за световно турне. Дано да е световно, наистина.



И другата вълнуващ новина е очакван нов соло албум на Йонджун отнТХТ. Ако успеем да изкара нещо толкова добро като предишния път, направо ще е жестоко.



Defiant, драсни някой ред преди концерта, може да се уцелим в едно пространство. Аз си взех само саунчек, че ми се видя скъпо.
Виж целия пост
# 110
Много хубави новини за СК и Йонджун. Grinning
Забравих да пиша, че Хан онзи ден отлетя за седмицата на модата в Милано, но пък ви го нося днес, заобиколен от фенките там. Stuck Out Tongue Winking Eye


Много сладък с момиченцето - https://www.youtube.com/shorts/wEkc7oCml6Y

https://www.youtube.com/watch?v=ebJsBAZRYcc
Ама...това не са гласовете на БТС...Close ...Не бъркам, нали?
Нищо от това не е на BTS. Това е просто някакво фен (fan-made) видео, скалъпено с изкуствен интелект, като даже не са се мъчили да наподобят чийто и да е от гласовете на момчетата.
Нямам представа как е през телефон, но през комп поне под всяко такова видео си пише, че е fan-made и

Пълно е с такива творения, които пробутват все едно са на истинските BTS, Ча Юн-у, и т.н. Wink Хеле пък някои акаунти, дето частично са се закичили и с нещичко от оригиналното име на групите, направо прекаляват.

Ето истинските BTS, зад кадър.



Добавям и малко от атмосферата около концертите в Пусан.

Виж целия пост
# 111
Нали е седмицата на модата 😉 Джимин с реклама за Lador , изкушавам се да си купя шампоан , в Лили има промоция сега



Хоби излетя за Париж за LV , чехли с чорапки , класика 😂 сигурно също са LV

Виж целия пост
# 112
Няма да мога да спя до 24.06 и тръпна да видя къде ще има концерти.
И ние ще ходим на Кард, но още нр съм купила билети. Джили ти за къде имаш билети?
Виж целия пост
# 113
От наградите

Виж целия пост
# 114
Ами ... ето го първото парче на  настоящ EVAN, (Хийсунг от ENHYPEN). Приятно, но без да ме впечатлява. Дано на следващи слушания да ми допадне повече. Всъщност не ми хареса и преиграването му в клипа. Надявам се да поработи върху актьорските си умения.

Виж целия пост
# 115
Аз като един фен на Хийсънг да кажа, че той изкара 2 трака днес. Много харесах другото му парче "Overflow". Цял ден ми звучи в главата: "Overflow, overflow..."
Виж целия пост
# 116
Не успях да намеря трака от официален източник, но ето го с фенска кодификация на текста. Определено е по-доброто парче на EVAN. Хареса ми Heart Eyes.



И Субин (ТХТ) е в Милано, за Долче и Габана.



А на летище Инчон са в очакване тръгването на другите петима от BTS за Мадрид, като Джимин лети отделно, поради негово участие в събитие.
Виж целия пост
# 117
Хъни, то няма специфични места за този концерт доколкото разбрах. Всички влизат и застават където им харесва. Аз си взех със саундчек за по-весело.

Турнето на СК започва от Сеул на 25 юли и са в Азия до март. Да видим какво ще измислят за останалия свят, но преди септември не очаквам новини.



И на мен Овърфлоу ми харесва повече. Не обичам прекомерната употреба на аутотюна.

Това слушахме ли, че нещо се разсеях тези дни..



Трейлъра на BAD на Ateez исках да споделя, че музикално ми изправя косата



Извинете, ако има тайпо-та. Нищичко не виждам вече.
Виж целия пост
# 118
И двете ги има на предната страница, ама ние сме като Мечо Пух, така че няма за какво да се притесняваш. Laughing Hug

Това ми хареса.




П.П. Ау, на тези всичко ми харесва. Нищо, че са виртуални.


Има още, който иска може да им прегледа листа.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия