Кей-поп не е просто музика - 7

  • 2 587
  • 129
# 120
Джимин пък съвсем от главата до петите в Диор. Joy

Еха, съкровището се завръща. Wink



И малко ягоди -

Виж целия пост
# 121
Джилиян, да не е точно да си купиш място.

Ето какво ще правя аз: ще вляза, ще имам снимка с тях(вероятно в група по 6 човека, както предния път), hi touch, подаръче(вероятно плакат с афтограф и някоя снимка), ламиниран бадж, саунд чек мисля също и ще вляза първа (заедно с другите купили такъв билет - за там вече е който завари, той превари). И ще съм по-напред до сцената, докато останалите влязат с по-евтините билети, които ще стоят по-назад.
Виж целия пост
# 122
BTS дали знаят,че в Испания и Франция е 40градуса ,има червен код ,облякли са се като за Австралия 😂

Виж целия пост
# 123
Уикенда ми попадна песен на Treasure и много ми хареса, а сега нова. Супер. Мой тип са и ми харесват. Аз нали знаете, че със свое си темпо откривам групите.
Имам много да наваксвам със слушането на пуснатите тук песни, но ме е завъртяла една вътрележка от мачове, сериали и доста работа, та не мога да смогна.
Джили, Defiant, стори ми се странно да няма разделение на терена и реших, че аз нещо не разбирам. Благодаря ви за уточненията. Ние ще си вземем обикновени билети, не обичам да се блъскам напред и да не мога да мръдна до тоалетна. Пък и като се заточат приятелите на дъщеря ми и без това ще изпуснем хубавите места. Все пак ако Джили се оттегли назад, за да може да подскача на воля може да се видим Simple Smile

Допълвам се. И ягодите много ми харесаха.
Виж целия пост
# 124
Първият концертен филм „Overflow“ на EVAN излиза в сътрудничество с W KOREA промотирайки колекцията Pomellato Iconica бижута. 


Песента я има и на предната страница, но това е официалният ѝ първи клип.

Комшийчетата -



Ансамбълът на летището на Jungkook идва със зашеметяващите $ 106,060 USD, просто нещо изглеждащо като небрежен ден за пътуване. Joy

Ако може да прочетете и бордната му карта  Wink - https://twitter.com/i/status/2069218789607301264
На Джимин бордната карта обаче няма да можете да я прочетете Laughing - https://www.youtube.com/shorts/uEXTd7Pkpeo
Хоби вече на шоуто на LV - https://www.youtube.com/shorts/khuGlFoKBzg
https://www.youtube.com/shorts/t4N5KSJQyq8

Хайде и епизод от Lee Mu-Jin Service с ATEEZ Wooyoung

Виж целия пост
# 125
Йей, успях да съм първа.



Звъни ми алармата сутринта в 7, аз мрънкам недоволна и изведнъж се сетих - Днес е денят. Run it
Таекуондото на Феликс е велико!
Обожавам финалната част на Хан и Чангбин, задъхвам се като я слушам. Обичам и фентъзи клиповете им.
Виж целия пост
# 126
Принца на балкона





И с малките - Дартанян и тримата мускетари 😂



Виж целия пост
# 127
Леле, отказвам се от себе си, значи. Hug
Хъни, браво. Ще се видим, аз не съм чак такъв фен, че да се бутам напред.

Run it е писана като за песен от световното. Такъв вайб ми дава. Първо я слушах само музикални в колата сутринта. Сега гледах - клипът е на друго ниво, а Чангбин на финала е.. без думи.

На съседчетата им е много сладка песента. Връщат се към себе си, като че ли.

Дхимин вярно като принц на този балкон. Цената на тоалетите хич не си я представям. Stuck Out Tongue Winking Eye
 
Профи, мерси за Aether-a, интересни за за прослушване. И съкровището и ягодите хареса. Отивам да чуя и Wooyoung.

От мен тези засега, ако излезе после още, ще допълвам
Ама много са добри значи.





Виж целия пост
# 128
Добри са Джили. Peace
Джуни като че ли най-много ми хареса.

Ей го принца в Париж. Мърдащ. С това почти палто на 40-градусовата жега там!
Не знам ветрилцата дали са помогнали на присъстващите.
Не е много добро качеството на видеото, но поне са събрани порядъчен брой кадри от присъствието му на шоуто.
https://www.youtube.com/watch?v=DzoHknGgwBc

А аз много си харесах на Хоби аутфита.
https://www.youtube.com/shorts/r4KVg5VoV-g

През това време ВИ е бил на лайф, трениращ - част 1 - тичане 12 минути - https://www.youtube.com/watch?v=byp-YNu1gSM   ;   част 2 - след тичането, 8 минути - https://www.youtube.com/watch?v=lIWx8fxOrQw

Тийзър от ATEEZ имаме.



И още, официален трейлър за първия документален филм за изпълнение на живо на Stray Kids - Stray Kids: The Dominate Experience

Виж целия пост
# 129
Профи, филма за Стрей кидс го гледахме през февруари. Тук виждам, че пише ексклузивно издание за 01,07, но е същият филм.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия