128-ми пръвупистен дъщ ми вàли в килдора на каштата, помошт!

  • 3 268
  • 84
# 75
colibri , изпреварила си ме с "герлотията". Добре че идвам с пълна кошница. Grinning

Цитат
хора непокиси
Цитат
суполиво дете
Цитат
Боржуа
Цитат
Прозорци на бодуване
Виж целия пост
# 76
А вие пазарувате ли в Мисубри колаж 😬

Виж целия пост
# 77
Цитат
да се укорени хубаво
Виж целия пост
# 78
Виж целия пост
# 79
Виж целия пост
# 80
"Коремачето" е като за част от заглавие Sunglasses
Всъщност, цялото нещо е Joy
Виж целия пост
# 81
Ма как един препинателен знак не им се откъсна от сърцето, бе!
Виж целия пост
# 82
Цитат
което вщуряваше майка
Виж целия пост
# 83
Цитат
В всички продукти на Syoss правеше същото с косата ми без значение дали шамплан или олиата им. А Fructis съм ползвала но на Гръцки бранд преди повече от 25 години докато родителите ми живееха и работеха в Гърция не беше на Гарниер. А и беше супер лек и не правеше това с косата ми и беше друг нюанс на зеленото хубав не като този на Гарниер серията. А за ламириране и хвърчащити и наелектризирани косъмчето ползвам професионално като вода е вътре е пръска се от https:www.arlen.bg анти фриз ефект и стои огледална и кота ламинирана незнам дали има ламиниращ ефект но стои така. Свърши ми. Даже тези бебешки кичури които бяха супер къси и като букличка къдрави си изправяха и не стояха като козината на рошево коте а прави и не се наелектризирваше а моята коса се наелектризирва доста и стои рошева ако не ползвам това. А Още по хубаво ме предпазва от UV слънчевите лъчи.
Виж целия пост
# 84
Цитат
ХОРА СЪБОДЕТЕСЕ, Хайде на площада зада не съжалявате, после ще бъде късно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия