Боледуването на децата ни - тема 98

  • 4 732
  • 225
# 210
Юзлем, бързо да се оправя детето. Съвет не мога да дам, освен да изчакаш поне още ден -два лечението да подейства. Твоето дете ли беше с уголемени сливици?

Моето дете се оправи. Сега баща му е с неговият вирус. Слава богу повлия се от АБ и вече е достаа по-добре. Надявам се само аз да не го лепна.
Виж целия пост
# 211
Много кашля дребното. Трябва да пресека сопола и ще спре и кашлицата.
Виж целия пост
# 212
Юзлем, аз чуя ли едното дете да кашля, това което прави спастични кашлици, веднага почвам пулмикорт и минава сравнително леко.
Виж целия пост
# 213
Значи днес ги гледам децата и определено няма как да се чудя от къде са хванали бактерии и то такива дето изобщо не се повлияват от антбиотици(тия дето се изписват по принцип). Те се ровиха в пясъка, после си бъркаха в устата, от някакъв фонтан искаха да пият вода, бараха си колелетата и директно си облизаха ръцете и още много други неща. Последвайте ги за още съвети как да си докарате нещо Simple Smile
Виж целия пост
# 214
Да ти кажа моето малкото е същото...днес в басейна реши че е жадна и пийна от басейна. Трябваше ми време да го асимилирам, за да почна да викам...и това изключително умно 8 годишно, което се научи да чете само на 4, ама на, за някои неща връзките в мозъка липсват 🤣 Та това същото цял ден се оплаква от световъртеж...пие, яде, не мисля че това е причината, но не знам каква е... не изглежда болна.
Виж целия пост
# 215
Емилия,да се оправя скоро мъжа ти.
Ваня,и моят е същия.Докато кажа не и прави точно обратното.
Виж целия пост
# 216
Всичка правим по учебник.Промивки,капки,инхалации каквото се сетите,не та не.За алергия ще мисле.ако кашляше от нищото-винаги е съпътстван от хрема,но последните 2пъти просто го минава жестоко.Единствено чакам да се оправи и заминавам при др.Диба да го видим обстойно тази проклета трета сливица.Просто ми омръзна,преди се молех да минем без антибиотик болестити,сега се моля просто да минем с антибиотик през устата,ужасно е.
Виж целия пост
# 217
Значи днес ги гледам децата и определено няма как да се чудя от къде са хванали бактерии и то такива дето изобщо не се повлияват от антбиотици(тия дето се изписват по принцип). Те се ровиха в пясъка, после си бъркаха в устата, от някакъв фонтан искаха да пият вода, бараха си колелетата и директно си облизаха ръцете и още много други неща. Последвайте ги за още съвети как да си докарате нещо Simple Smile
Нашето миналата седмица бърника с беатовчед си в един варел с дъждовна вода на двора. Като ги видях, ги изгоних, но на следващия ден от балкона видях колко играчки са метнали вътре. После моето си пипаше устата, бузите, лицето и прочие. До момента нищо му няма. У нас, уви, човешкия контакт носи разболяваният (дано съм пеава де, по отношение на онзи ден).
Виж целия пост
# 218
Моят яде с мръсни ръце навън череши и най-новото сега е зелени джанки и пришки ми излязоха на устата да повтарям,че не трябва,за да не хване нещо,но кои ли ме чува.
Виж целия пост
# 219
Моето в момента му се клати поредният зъб и е пред падане...Ръцете му са постоянно в устата...Викам по цял ден, маха ги и после пак там..Трябвало да му падне зъбът ми казва.

С тея зъби яката сме я загазили. Излизат есин слес друг, няма място къде да се наредят, а е само на 5 години и 4 месеца.
Виж целия пост
# 220
Емилия и при нас положението със зъбите е подобно. Той почна на 5 и 6 месеца са ги сменя. Долните 2 са паднали, няма много място за новите.
За сега дребните държат, ние в ММ сме с кашлица, жълти сополи и гърлобол. Дано не ги тръшне малките . Бързо оздравяване на всички!
Виж целия пост
# 221
Моето в момента му се клати поредният зъб и е пред падане...Ръцете му са постоянно в устата...Викам по цял ден, маха ги и после пак там..Трябвало да му падне зъбът ми казва.

С тея зъби яката сме я загазили. Излизат есин слес друг, няма място къде да се наредят, а е само на 5 години и 4 месеца.
Е, това съм го пропуснала, да. От както на каката и падат млечните зъби вечно някоя ръка е в устата да клати поредният зъб. Сега се клатят два обаче от както беше на зъболекар не е барнала в устата. Явно е забравила Grinning

Между другото ние имахме добра развръзка с ЕО Дент. Знам, че има много кофти коментари, но на този етап нямам лошо впечатление. Зъболекарката малко се ядоса, че са наплашили детето и естествено след това при тях ни пращат. Отказа ми директно да я упои. Каза, че иска да изчакаме 3-4 месеца, за да стане малко по-голяма и лека по-лека да почнем да ги правим. Simple Smile
Виж целия пост
# 222
О,това с клатенето на зъбите ми е до болка познато.Моят докато почнеше да му се клати и веднага ръцете му бяха в устата.
I.R.дано успеете да ги оправите без упойка зъбите на детето.
Моят е добре.Ац снощи обаче как се скопосах с една китайска гъба за чистене на косми няма да Ви казвам.Сега крака ми е червен.
Виж целия пост
# 223
За мръсните неща, по принцип тялото може да се справи само с малко количество бактерии без да разболява. То ако не беше така, нон стоп щяхме да сме болни.
Моят веднъж близна задържана дъждовна вода на едно колче на ограда по пътя Simple Smile))))))) това е най-фрапиращото. Иначе постоянното пипане с мръсни ръце е ясно.

Днес го изпратих на ДГ макар да има малко хрема, но ще видим до кога. Имаме 3 седмици до отпуската и нз как ще го опазим здрав, за да не отсъства от работа.
Аз обаче днес съм мега зле. Главоболие, вие ми се свят, панирам се... абе нз какво стана. Трябва да видя да не е имало магнитни бури.....
Виж целия пост
# 224
Еми те нон стоп са болни Simple Smile И нали аз не визирам сополи и лека кашлица
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия