Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 171 - юни 2026)

  • 57 232
  • 762
# 735
Ох,Пълнолуние, благодаря ти, че ме подсети за Хайнекен. Имам 3 кода да регистрирам.
Коя е играта на Хайникен с кодове?
Аз знам за игра във ФФ със скреч карти и игра в Лидл с касови бележки.
Виж целия пост
# 736
Явно, аз съм в грешка, понеже мислех, че тази игра е с кодовете от кенчетата за футболни награди.
В момента нямам възможност да търся информация. Утре ако успея да го направя, ще е хубаво.
Виж целия пост
# 737

Аз днес "уж" регистрирах, но никъде не съм въвеждала номер на касова бележка, имейл, както и стойност (както е посочено в правилата им), съответно и не плучих никакво съобщение-потвърждение за успешна регистрация...
При Вас така ли е?

Скрит текст:
12.2. Да запази и регистрира касовата бележка (хартиена или дигитална, генерирана в приложението Lidl Plus) на https://www.heineken.com/bg, като при регистрацията посочи номера на бележката, нейната стойност, собствено и фамилно име, имейл адрес и телефон за връзка и да качи снимка на касовата бележка във формат jpg, .jpeg или .png и в размер до 4,5 MB На снимката трябва да се виждат и четирите ъгъла касовата бележка в цялост с всички посочени в нея реквизити, като обект, дата, код, QR код, закупени артикули, и същата да е четима. Кодът на касовата бележка може да бъде регистриран само веднъж и дава право на едно участие. Регистрираният код трябва да съвпада с кода на касовата бележка, предоставена от участника при регистрацията.
Виж целия пост
# 738
Същото и при нас и накрая изписва, че ще получиш имейл. Предполагам не са преправили ОУ и формата, но може и да греша.
Виж целия пост
# 739
Имате ли проблем при въвеждане на код в играта на кока кола за ваучерите?
Виж целия пост
# 740
Не, нямам проблем. От сутринта няколко кода изгоряха. Последно въвеждах преди час. За ваучерите за Спорт Депо, нали?
Аз имам проблем с кодовете на Мадри. Прие един и следващите невалидни.
Виж целия пост
# 741
А аз имам проблем с регистрацията на Стела артоа и Лидл. Не успявам да регистрирам бележката, дори като й намаля размера. Някой с подобен проблем?
Виж целия пост
# 742
Здравейте, да Ви попитам , получихте ли си ваучерите от последното теглене на играта с бисквити Лайбниц?
Виж целия пост
# 743
Здравейте, преди малко си получих стика на NIVEA, от DM. Доставят IN-TIME.
Виж целия пост
# 744
Не съм още даже и аз се чудих вчера дали да питам тук. 3 дни ми казаха в сряда ми звъннаха да проверявам и спама
Здравейте, да Ви попитам , получихте ли си ваучерите от последното теглене на играта с бисквити Лайбниц?
Виж целия пост
# 745
Здравейте, преди малко си получих стика на NIVEA, от DM. Доставят IN-TIME.

Тъкмо тези дни си мислех, че тази седмица трябва да го доставят.
Виж целия пост
# 746
Здравейте! Купих от моят магазин сладолед фамилия над 5 евро, четох правилата, но не разбрах  и nuii и фамилия ли на една бележка или може само от едната марка....ако някой ми каже ще съм благодарна!
Виж целия пост
# 747
Тук има печеливши . С 3 бележки ме няма, а така исках купата за салата. Grin

https://www.ouzo12.bg/bg/winners.html
Виж целия пост
# 748
Ние с 2 бележки сме с шезлонг Simple Smile Радвам се, дано е хубав и стабилен.
Виж целия пост
# 749
Еееей, много нечестно това в Каменица, с неограниченото количество награди на един човек. Последният номер 089873**** го има изтеглен 10 пъти вече, два от които едно след друго в последователни тегления. Той да е само един, с мед да го намажеш! Прозира, че това са служители от заведения...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия