Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 171 - юни 2026)

  • 59 388
  • 787
# 765
С една бележка дали мога да участвам в орео и милка
Виж целия пост
# 766
Не мога да повярвам. Спечелила съм топка от Каменица,как съм се доредила незнам. Как се свързват с печелившите?
Виж целия пост
# 767
Не мога да повярвам. Спечелила съм топка от Каменица,как съм се доредила незнам. Как се свързват с печелившите?
Честито!  Благодарение на теб и ние спечелихме топки от КК.
 Аз спечелих сак на 18-ти, обаждане получих вчера. Казаха да се пази езичето или капачката с печелившия код.
Виж целия пост
# 768
Не мога да повярвам. Спечелила съм топка от Каменица,как съм се доредила незнам. Как се свързват с печелившите?
Божееее и аз се открих от снощи с топка Simple Smile Да не са ограничили някакси многократните печеливши, та и ние се уредихме... Wink !?!
Виж целия пост
# 769
От чисто любопитство и за да преброя преписвачи, тарикати и всякакви подобни...моля да се похвалят още и още "честно пИчелещи", колко топки на Coca Cola сте успели да "спИчелите" с търкането на прозорчета, в картите, които били еднакви и печелеЛо нам си кое прозорче?
 
Направо недоумявам как е възможно в продължение на последните няколко страници тук да се възмущават за това, че някакви хора от заведения печелят по нам си колко топки, пъфове и сакове от Каменица, а да е напълно приемливо да се споделя тук кое било печелившото прозорче, да се юрнете да търкате за топка на Кока Кола?
 
ЕвалаС и БравоС!
Честит Еньовден.
Виж целия пост
# 770
На Колата са сменили картите. Една колонка имаше сякаш по-малко.

А дано! Аман от тарикати...
Виж целия пост
# 771
От чисто любопитство и за да преброя преписвачи, тарикати и всякакви подобни...моля да се похвалят още и още "честно пИчелещи", колко топки на Coca Cola сте успели да "спИчелите" с търкането на прозорчета, в картите, които били еднакви и печелеЛо нам си кое прозорче?
 
Направо недоумявам как е възможно в продължение на последните няколко страници тук да се възмущават за това, че някакви хора от заведения печелят по нам си колко топки, пъфове и сакове от Каменица, а да е напълно приемливо да се споделя тук кое било печелившото прозорче, да се юрнете да търкате за топка на Кока Кола?
 
ЕвалаС и БравоС!
Честит Еньовден.
Не съм играла и печелила топка от КК, възмущавах се от сервитьорите на Каменица.
Е, не, не е едно и също. Хората за топка от КК купуват и пият КК. Сервитьорите използват закупени  и консумирани от други хора Каменица.
Виж целия пост
# 772
Защитавам тезата на ilik123
А и по-скоро организаторите на Каменица нападам аз, с тези неограничени награди се губи ентусиазма за участие.
А до колкото до кока кола и споделената от мен снимка, е с цел всяко дете да бъде зарадвано в замяна на покупка от родителя разбира се.
Виж целия пост
# 773
Аз пък, благодаря на дамата със снимката, за да може и нормалните хора да спечелим топка. Не може да се срвнява покупка от домакинство на КК и покупка от заведения и ресторанти който зареждат Кола от кауфланд!
Едно заведение като си купи КК от Кауф. сигурно има цял лист за търкане!!!
Виж целия пост
# 774
Винаги ще има тарикати, които крадат от тук добрите намерения. А КК коректни ли са стотици кодове, които ту минават ту не. Купуваш фанта и тя се оказва с код за Украйна.
Виж целия пост
# 775
Винаги ще има тарикати, които крадат от тук добрите намерения. А КК коректни ли са стотици кодове, които ту минават ту не. Купуваш фанта и тя се оказва с код за Украйна.
И аз веднъж взех руска Фанта, но то си пишеше и на руски, когато се загледаш. А украинската още повече си личи. Това е просто паралелен внос, защото е по-евтино на магазините. КК нямат общо.
Виж целия пост
# 776
От чисто любопитство и за да преброя преписвачи, тарикати и всякакви подобни...моля да се похвалят още и още "честно пИчелещи", колко топки на Coca Cola сте успели да "спИчелите" с търкането на прозорчета, в картите, които били еднакви и печелеЛо нам си кое прозорче?
 
Направо недоумявам как е възможно в продължение на последните няколко страници тук да се възмущават за това, че някакви хора от заведения печелят по нам си колко топки, пъфове и сакове от Каменица, а да е напълно приемливо да се споделя тук кое било печелившото прозорче, да се юрнете да търкате за топка на Кока Кола?
 
ЕвалаС и БравоС!
Честит Еньовден.
Да задоволя любопитството Ви- аз преписвачката, но не тарикатката, спЕчелих 1 /една/ топка от играта на КК в Кауфланд, ползвайки картата с печеливши прозорчета.
А препратката към неграмотно писане на преписвачи и тарикати защо е... идея си нямам.
Виж целия пост
# 777
От чисто любопитство и за да преброя преписвачи, тарикати и всякакви подобни...моля да се похвалят още и още "честно пИчелещи", колко топки на Coca Cola сте успели да "спИчелите" с търкането на прозорчета, в картите, които били еднакви и печелеЛо нам си кое прозорче?
 
Направо недоумявам как е възможно в продължение на последните няколко страници тук да се възмущават за това, че някакви хора от заведения печелят по нам си колко топки, пъфове и сакове от Каменица, а да е напълно приемливо да се споделя тук кое било печелившото прозорче, да се юрнете да търкате за топка на Кока Кола?
 
ЕвалаС и БравоС!
Честит Еньовден.

Аз съм от хората, които са спечелили топка без преписване, даже две си спечелих! Ако имам късмет - ще си спечеля - ако си е мое, ще дойде при мен. Повтарям си го, въпреки че тази година не ме спохожда често.
Първата топка я спечелих преди да се публикува тук инфото. Споделих в предишен пост за това. Преди може би 2 дни си нацелих втора топка - дадоха ми 2 картона - поизтъркани, различни, успях да фокусирам (не си носех очилата), че в едната колона няма текст, имаше може би 2-3 усмивки и си избрах едно поле, което се оказа печелившо.
За Каменица - пробвах късмета си с 2 кода - не ми се получи и се демотивирах здраво след като видях колко повтарящи се номера има сред печелившите. Отказвам се да купувам тази бира за печеното ми пиле.
Не съм служител в магазин или ресторат - домакиня съм поради ред причини. Пазарувам продукти за едно домакинство - неща, които ползваме по принцип, а ако има някоя игра с тях - супер! Може и да заредя двойно количество от обичайното. Използвам игрите с покупка и да опитаме нови неща, които до сега сме подминавали на рафта в магазина. Ако нещо ми хареса - ще си го купя после и без игра, ако ли не - отпада от списъкът ми. Например бисквитите Лайбниц - купих при предишната им игра, но не ни впечатлиха и дори хубавите и примамливи награди не можаха да ме накарат да направя отново покупка с тях, за да се включа в играта им.
Виж целия пост
# 778
Дойде имейла от Рексона, искат адрес на boxnow и пощенски код.
Виж целия пост
# 779
Здравейте!
От къде намирате карти за играта на 7 days?
Питах във Фантастико и не знаеха за играта.
Също,има ли някой известие от Милка,струва ми се,че не теглиха тази седмица.
Пожелавам много късмет на всички ☺️
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия