Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 171 - юни 2026)

  • 59 741
  • 790
# 780
Здравейте ...никъде нищо не печеля ...чакам игри с нещата които купувам ..относно топките на КК ...аБне съм против споделянето на информацията..има много зарадвани деца ...а персонала после ще напълни Олх с топки и  сакове.
С игрите открих бисквитки Хогаренас ,харесват ми и не купувам само за игра .
Виж целия пост
# 781
Здравейте!
Скрит текст:
От къде намирате карти за играта на 7 days?
Питах във Фантастико и не знаеха за играта.
Също,има ли някой известие от Милка,струва ми се,че не теглиха тази седмица.
Пожелавам много късмет на всички ☺️
Вчера получих смс, че печеля ваучер за гориво. Регистрирах бележките в неделя, така че е имало теглене.
Виж целия пост
# 782
Здравейте и аз получих смс от Милка вчера.
Днес чак ми писаха от Хенкел,че утре ще публикуват печелившите!
Виж целия пост
# 783
Здравейте,
В петък спечелих барбарон от Орео, днес Европът са го доставили. Не очаквах да са толкова бързи - в условията пишеше до 45 работни дни.
Виж целия пост
# 784
Готин ли е ? Много си мечтая за него, но засега греда.
Виж целия пост
# 785
Здравейте,
В петък спечелих барбарон от Орео, днес Европът са го доставили. Не очаквах да са толкова бързи - в условията пишеше до 45 работни дни.
Честито!
Виж целия пост
# 786
Готин ли е ? Много си мечтая за него, но засега греда.

Довечера като се прибера ще го видя и ще снимам .
Виж целия пост
# 787
И аз да се похваля с две награди от миналата седмица. Барбарон от Орео с втората бележка и чадър, плажна и хладилна чанта от КК. Що колеги даваха кодове и все не и не и най-накрая стана. Обаче нямам имейл или нещо. Не съм печелила от КК освен ваучери. Как става раздаването на тези награди? Толкова я исках, че нямам търпение.
А барбарона е много голям и хубав. Цветовете са ми малко сиви. Детето си умира от кеф. И да като му казах, че ще пътува 45 дни направо му секна щастието, обаче дойде на следващия ден.
Виж целия пост
# 788
Здравейте,

Преди много играех и печелих всякакви неща, но последните години спрях. Сега мисля да се върна обратно в играта хахаха. Гледам тази https://smile-promo.com/ и очилата и конзолата изглеждат доста яки. В правилата пише че е Нинтендо суич конзолата, така че си заслужава.
Виж целия пост
# 789
Игра на Бочко в определени магазини https://bochko.bg/wp-content/uploads/2026/06/Pravila_Bochko_prom … tkMHwTlyDjPb6L1nQ
Виж целия пост
# 790
Не знам защо бяха изтрити коментарите, и на мен лично ми харесаха наградите от AMOS. +3 още ключодържателя, но ги раздадох. Не можах по-рано да снимам малкия е много доволен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия