Аз се търкалям, нещо не ми е Ок. Нямам грам енергия.
Лейла, не знам дали има смисъл, но бих му казала какво мисля по въпроса с аверите и с поканените роднини, както и, че когато кани гости да си ги обгрижва и да не ми предявява фасони.
има и франзела и шшшшт! 

хладилника се пръска. А синкото за 2 бурканчета с манатарки се е натокал, рецепти чете...
ама как въобще ти хрумват такива идиотщини. Този живот, който водиш, с пълното съдействие на мъж и свекърва, те побърква. Всички в тази тема сме свидетели как си се смачкала. Ама слушай ни от време на време. Някои от нас са минали по този път. Не викаш, не се караш, но просто не се мърдаш.
След 2-3 дни и при вас очаквайте такова време.
отдавна не трябва някой постоянно да е с него, а да си играе с децата.
Препоръчани теми