Плам пламти! Котел бълбукай! Адска смес мехури пукай! Юнска вещерска и спортна

  • 30 632
  • 849
# 840
Добрютру!

Цяла сутрин се боря със сайта на НЗОК. Ей, не можах да го преборя.... предадох се.

Лайла, зелениите и аз сякаш бих ти задушила първо. Ама си разсъждавам, не съм правила.
Виж целия пост
# 841
И не мен не ми е ок в жегите, а още не са почнали Head Band Нещо не ми е ок...мота ми се главата, кръста ме боли.
Ох, още ми е свито за синкото 😢 каква душа носи, чувствителна на N-та степен...знам, че ще мине, ама така тъгува за Пуфката, че...
Виж целия пост
# 842
Мисте, кафето и днес е топ, с тази бугенвилия на заден план! 😍
Дойде ми току що и ми е зле и на мен. Ще лежа днес, а и народните танци може би ще пропусна.
Дребната снощи беше много тъжна и пред нервна криза, че не иска в Банско, искала си с нас. 😅 Да вървим днес да я взимаме. Сега ми звънна, успокоила се е, разхождат се по музеи и къщи, после ще се плациках в басейна и вече няма драма. Ама що снощи да не ми мрънка един час и да ми е свита душата?! 🤣 Маймун!
Мисля един кекс с вишни да си направя. После и сладко замислям, ама да видим как ще се чувствам.
Виж целия пост
# 843
Мисте, гуш за синчето ти.Hug Ще си го преживее.
Ени, нашите деца от бебета се делят от мама с преспиване и пак мрънкат първата вечер , когато са на лагер.Поздрави за Синеочка.Heart
Ние обикаляме квартала.Десетките цъфнали липи направо ме омайват.И о, чудо , на алеята при кучешката площадка 7-8 вишневи дръвчета.Бях ги забравила.Още има да зреят.Ще си берем на аванта.

И аз с рокля на точки.Малко ми е широка, но е хубава материя и е от чувалите на снахите, без пари.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 844
Оо Рапи, точно така си те представях! Много свежа и блага душа. 🥰 Роклята е супер, особено щом е без пари. 🤣❤
Виж целия пост
# 845
И на мен много ми харесва роклята, а и ти си с прекрасна фигура.
Виж целия пост
# 846
Еха, точки, обичам точки!
Рапи, изглеждаш чудесно.
Помотвам се още малко и отивам на работа.
В тая жега нямам апетит 😱
Виж целия пост
# 847
Еее Рапи, голяма си свежарка 🤩 едно коланче на роклето ще ходи страхотно.
И мен ме мъчат жегите..
И в работата е мъка, вчера дойде нова колежка, днес вече ме изпитва като ученичка.. направо избеснях одеве. (После ми се извинява, ядосала се била, ама не е за пръв път) Прави ги нещата по един начин, тук се правят по друг и не приема странично мнение. Да минава 30ти и да си бия камшика. На всичкото отгоре и програмния продукт последните дни му правят промени и нямаме достъп..  От месец време както идвам и вкъщи ои-то излиза от контрол, не смогвам и се чувствам като лайно.. ще изтрия след малко, сорка..
Виж целия пост
# 848
Аз пък живея за този сезон и го обожавам. Обичам да ми е топло, обичам слънцето, дългите дни и топлите нощи със студени питиета.
Рапиела, изглеждаш чудесно, а точките са ми любим десен Heart
Виж целия пост
# 849
И аз обичам горещините, но усещам как с дъртозата ми идват малко по тежички.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия