Плам пламти! Котел бълбукай! Адска смес мехури пукай! Юнска вещерска и спортна

  • 32 847
  • 931
# 885
Драма ще имаш ако нямате вода и цялата фамилия сте яли бира с череши, а имате една тоалетна! Mr. Green
Виж целия пост
# 886
Така де, сещам се аз Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 887
Гласувам за Бираааа!
Виж целия пост
# 888
Кой каза бира? Къде? Идаааааа!

Попаднах на тази обява и се чудя колко ли такива мебели са били просто изхвърлени в България? А тук струват бъбрек и половина
Виж целия пост
# 889
Фил, ма верно ли се търсят и харесват такъв тип мебели??? Simple Smile
Виж целия пост
# 890
Алоха Simple Smile

Аз се пържа на бавен огън.Барем ми постопи сланината.
Ау Филче,с Алмата само 450 евро на месец,какво му мислиш.Носталгично соц.Остава да облечеш ТМ с черно поло и кръгли очилца и да дискутирате като в Le prénom.
Оф.Ша ма извинявате,горещината ми е изпила мозъка.
Мисти,бира.И череши.И двете,дядо попе.
Избирам си бански в Шийн.Знам,знам,ама като за мен в нормалните магазини няма Sad
Виж целия пост
# 891
Ааа, бира и череши и накрая сюргюн Simple Smile

Ний се наслаждаваме на чудна лятна вечер. Мирише на липи, под прозореца ми съседката гледа концерта на Бг радио и крещи "Бравооооо, Васкоооо", някакво детенце пее с цяло гърло от съседен двор в опит да я надвика  Grinning
Виж целия пост
# 892
Пий бира, а черешите го подай насам. Най-любимият ми плод са🥰🥰🥰❤
Виж целия пост
# 893
Ааа, бира и череши и накрая сюргюн Simple Smile
Е те така викат на тънката по нашите места Mr. Green

Чакам с нетърпение да станат крушите.
Вече е 21 часа а навън е все още горещо.
Виж целия пост
# 894
Черешиии! Бирата ми е на разположение всеки ден Wink
Тук пак заваля...
Виж целия пост
# 895
Роклите дойдоха. Ми... надценила съм се,  като подарени ми седят. Ама утре на спокойствие и уж по по-хладното ще направя втора проба и тогава ще решавам за връщането.
Виж целия пост
# 896
На мен ми дойдоха кецовете и се надявам поне едните да ми станат този път.
Виж целия пост
# 897
Наче, кО не беше щавенката на Мистева, щях само да ви изчета мързеливо 😆🤣🤣 Мистей, душо, що си го причиняваш не разбрах... аз такова не мога изтърпя 🫣 Съжалявам за зайчето 🤗
РапиЕл, много си готина! Точки и аз хареклсвам много.
Замръкнах в Унгарията, тук по се ядват температурите. Първата пауза паузирах в Чехия... въйх и жега и тамЕ 🫠🫠🤨 Излизам от камиона и топлинен удар за без малко да ми се случи.. Но пък без да искам спрях на нещо като ресторанче и хапнах гулаш, много ми хареса 🙂
Утре ме чака Румъния .. само като се сетя по какъв път ще карам и ми призлява 😏
Ази, реколтата мн добре изглежда.
Ени, Синеочката ще и хареса у Банско и няма иска се прибира 😃
На всички прохладна да ви е нощта.
Виж целия пост
# 898
Тиквоци таз година у дома - 8 гнезда засади мъжо в пристъп на лудост... да го питам кво ше ги прави... Шантав, та знае ли се!!!!
А за дилемата - бира!
Виж целия пост
# 899
Добро утро
Хубав и спорен ден!
Тези жеги разказват играта на съня.
Чудя се какви са тези ентусиасти да правиш риба на скара в 10 вечерта?
Дано малко да повали ...
Тринки, лек път!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия