КГБ = Клуб на Готините Баби - 248 "Юни - официалният старт на лятото! "

  • 12 889
  • 602
# 600
Доволно уморени сме, но сме си у дома. Внучката никак не обича на село, пищи от всичко, даже и от мухи.
Децата са свикнали да лягат много късно и ми е зор, но вече всички сме по леглата.
Мамси, всяка вечер в Трявна точно в 22 часа на часовниковата кула на площада в началото на стария град пускат Стройна се калина вие в изпълнение на Борис Машалов. Невероятно изживяване е ...
Спокойна нощ баболинки Heart
Виж целия пост
# 601
Тони,  аз съм намирала изгубена златна обица под детското креватче. Как се е завряла там, като то е почти прилепнало за пода, не знам. Но нещо ме накара да го преместя. Ще се появи и твоята обица. Чувала съм, че златото обича да се крие, каквото и да означава това.
Фло, шашнах се! Като се събираме аз готвя отделно само за малката щерка, защото е вегетарианка. И готвя е силно казано. Гледам в менюто да има и нещо за нея. Но ти факир!
Тетка, утре май ще правя воденички със сметана. Казвам "май", за да не стане като с мъфините от тиквички на касс. Тях още не съм ги правила.
Лека и спокойна нощ на всички. Най-вече на уморените баби- дадѝи /бавачки/
А аз ще си догледам филма за мистериите на госпожица Марпъл. Харесвам тоя тип филми - леки кримки на фона на прекрасни английски градини.
Виж целия пост
# 602
Тану, на коя програма гледаш филма?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия