Звездни Компромати- Юни'26

  • 162 469
  • 1 622
# 1 620
Това клипче от гостуването на младият бъдещ вирусолог тогава при Слави дава и представа какво точно е учила в Кеймбридж. Значи толкова силна в науката е била нашенката, че за 3 години направила бакалавър и директно ѝ казали да прави докторантурата. Което обаче не я прави доктор/лекар, а степен научна доктор на науките. Иначе нека се заблуждава населението, че външната министърка е докторица, защото нали с вируси се е занимавала...
И само за справка да вметна, че в нашата държава за 3 години може да се вземе професионален бакалавър и такъв филм да ти кажат "много си умен, минавай направо към докторантура" няма как да се случи.
Но то каквото се случва в Кеймбридж, си остава в Кеймбридж явно.
Виж целия пост
# 1 621
Известни личности, щракнати в крачка, на експозиция на бижутерийна къща Pomellato:
Скрит текст:




Иконата Деньов


Филипин


Кери Уошингтън

Карла леко отегчено дърпа от ел. си цигара

Голямата й сестра, Валерия Бруни-Тедески

Виж целия пост
# 1 622
Това клипче от гостуването на младият бъдещ вирусолог тогава при Слави дава и представа какво точно е учила в Кеймбридж. Значи толкова силна в науката е била нашенката, че за 3 години направила бакалавър и директно ѝ казали да прави докторантурата.
Скрит текст:
Което обаче не я прави доктор/лекар, а степен научна доктор на науките. Иначе нека се заблуждава населението, че външната министърка е докторица, защото нали с вируси се е занимавала...
И само за справка да вметна, че в нашата държава за 3 години може да се вземе професионален бакалавър и такъв филм да ти кажат "много си умен, минавай направо към докторантура" няма как да се случи.
Но то каквото се случва в Кеймбридж, си остава в Кеймбридж явно.

В английската образователна система е напълно възможно от бакалавър директно да минеш на докторантура, стандартна практика е и няма нищо необичайно. И със сигурност не значи, че си от най-умните Smiley Просто магистратурата не е задължителна стъпка в процеса.

Откъде дойде това, че има първи мъж англичанин? Иначе, настоящият съпруг си е най-нормално момче завършило и работещо в чужбина, с добра кариера. Стандартна двойка са за тяхната демография. Той не е интересен. По-интересно е кой я тика из кулоарите на българската политика от периода ѝ в ИТН и нататък. Това за Радев ми е несериозно, той със сигурност има достъп до много по-засукани каки, а и госпожа премиершата бди зорко.

Но, да, някой трябва да я светне за съществуването на lip stains. Това нейно голо рамо ще се превърне в пастите на Мария Антоанета. Уж малко нещо, а преобръща колата. Сега цял мандат ще я гледат под лупа какво е облякла, не какво прави или говори.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия