Звездни Компромати- Юни'26

  • 149 096
  • 1 483
# 30
Мишел Пфайфър
Скрит текст:
София Вергара
Скрит текст:
Рики Мартин
Скрит текст:
Криси Тейгън
Скрит текст:
Киану Рийвс и гадже
Скрит текст:
Виж целия пост
# 31
Много позитивно и весело, точно като за първи юни, начало на темата! Благодаря на Кактусчето, както на всяко първо число ни изненада приятно.
Актьорите, които озвучават Симпсън, са известни, гледала съм ги тук-там. Озвучаващата Лиса си е само за нея- другите имат по много образи. Wink

Честит празник на всички деца!
Честит празник на всички, които са запазили детското в себе си!
И, не последно по важност, честит празник на всички врачани, които днес празнуваме Деня на Враца!
Виж целия пост
# 32
Много интересен първи пост, благодаря за труда по него.
Харесва ми нивата прическа на Радина.
Днес в На кафе има репортаж с Донков и Кошко, тя доста поувяхнала и стресирана изглеждаше, не знам какво им прави на жените този Донков.
Радина направо разцъфтя след него, дано Кошко се съзнае, че младостта е една и не си заслужава да се похабява заради слава и роли в театъра, но различни хора и нрави всъщност, за нея може и да си.
Виж целия пост
# 33
Точно за усмивката щях да напиша. Въпреки, че на някои е ухилена до уши, няма излъчвание на щастлив човек. Погледът я издава-уморена, обезверена, даже отчаяна. Това виждам в него. Дано с времето се успокои. Явно още носи травми от "мъжкаря" Донков.

Точно мернах Донков и Кошко по нова в на Кафе.
Кошко пак изглежда, бледа и измъчена. Не знам дали си е била така или Донков нещо им прави да изглеждат изстрадали героини на Достоевски.
Виж целия пост
# 34
Супер готина нова тема, както винаги!
От мен малко дипломиращи се звездни деца:
Дъщерята на Алекс Родригес - Ела
Скрит текст:

Синът на Рийз Уидърспун и Райън Филип - Дийкън
Скрит текст:
Дъщерята на Гуинет Полтроу и Крис Мартин - Епъл
Скрит текст:
Дъщерята на Кристи Търлингтън и Ед Бърнс - Грейс
Скрит текст:
Дъщерята на Крис Рок - Захра
Скрит текст:


Кошко преди Донков беше готина, свежа мацка,
Скрит текст:
сега е меланхолична скумрия, досущ като Радина, когато беше с него.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 35
Отзивите за парфюмчето на NL никак не са добри. Колкото ревюта гледах, всеки беше разочарован от аромата.
Виж целия пост
# 36
Благодаря за прекрасната тема, Кактусче. 😊

С-во Симпсън са велики, гледал съм много техни епизоди, но в един момент просто вдигаш ръце и спираш, защото това няма край просто. Бълват ли бълват епизоди. Дързост и красота на анимациите. Тук поне героите не остаряват. 😀
Препоръчвам филма от 2007 г. Само един пълнометражен анимационен филм имат.
Препоръчвам и късмотрежания, ''Най-дългият ден в детската градина''
Именно Симпсън са вдъхновили Трей Паркър и Мат Стоун да създадат култовия Саут Парк, 8 години по-късно. Не знам дали сте го гледали, но е велик. Двете шоута често си правят намигвания и кръстоски. Абе лудница.

Страхотна корица!
Честит 1 юни на всички деца и незагубилите детското в себе си. 🙂
Виж целия пост
# 37
Ух, тази Кошко е тръгнала по пътя на Радина, чак е плашеща промяната при нея.
А Донков на снимката по-горе е все едно е роднина на Калушев, в очите и устата са подобни.
Виж целия пост
# 38
мен ме смущава това със съвпаденията честно казано, едва ли е случайно.

И мен така.

Благодаря, Кактусче 🩷
Честит празник, малки и големи деца 🫶
Виж целия пост
# 39
Ох, Киану...много остарял изглежда. Онзи ден гледах, пак, Критична точка...с Патрик бяха топ тандем!
Виж целия пост
# 40
Фолк певицата Рени с предполагам сина си. Хубаво момче ☺️
Скрит текст:
Виж целия пост
# 41
Скрит текст:
Много интересен първи пост, благодаря за труда по него.
Харесва ми нивата прическа на Радина.
Днес в На кафе има репортаж с Донков и Кошко, тя доста поувяхнала и стресирана изглеждаше, не знам какво им прави на жените този Донков.
Радина направо разцъфтя след него, дано Кошко се съзнае, че младостта е една и не си заслужава да се похабява заради слава и роли в театъра, но различни хора и нрави всъщност, за нея може и да си.
Обикалят днес телевизиите:
Скрит текст:

Благодаря за темата 🌵❤️
Виж целия пост
# 42
Радина е много талантлива актриса, но защо по дяволите трябваше да се прави на патето Яки в устата не знам. И изобщо не ги разбирам тези жени. Тази мода не мина ли вече?
И това в комбинация със солариум тена и това грозно русо е ужасна комбинация.
Но важното е да е намерила вътрешен мир.
Виж целия пост
# 43
Леле стоп кадъра на Кошкото е 👀
Виж целия пост
# 44
Честит празник и честита нова тема!

Кошката прилича на болна, разликата преди/сега е фрапираща!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия