Звездни Компромати- Юни'26

  • 164 519
  • 1 649
# 1 620
Това клипче от гостуването на младият бъдещ вирусолог тогава при Слави дава и представа какво точно е учила в Кеймбридж. Значи толкова силна в науката е била нашенката, че за 3 години направила бакалавър и директно ѝ казали да прави докторантурата. Което обаче не я прави доктор/лекар, а степен научна доктор на науките. Иначе нека се заблуждава населението, че външната министърка е докторица, защото нали с вируси се е занимавала...
И само за справка да вметна, че в нашата държава за 3 години може да се вземе професионален бакалавър и такъв филм да ти кажат "много си умен, минавай направо към докторантура" няма как да се случи.
Но то каквото се случва в Кеймбридж, си остава в Кеймбридж явно.
Виж целия пост
# 1 621
Известни личности, щракнати в крачка, на експозиция на бижутерийна къща Pomellato:
Скрит текст:




Иконата Деньов


Филипин


Кери Уошингтън

Карла леко отегчено дърпа от ел. си цигара

Голямата й сестра, Валерия Бруни-Тедески

Виж целия пост
# 1 622
Това клипче от гостуването на младият бъдещ вирусолог тогава при Слави дава и представа какво точно е учила в Кеймбридж. Значи толкова силна в науката е била нашенката, че за 3 години направила бакалавър и директно ѝ казали да прави докторантурата.
Скрит текст:
Което обаче не я прави доктор/лекар, а степен научна доктор на науките. Иначе нека се заблуждава населението, че външната министърка е докторица, защото нали с вируси се е занимавала...
И само за справка да вметна, че в нашата държава за 3 години може да се вземе професионален бакалавър и такъв филм да ти кажат "много си умен, минавай направо към докторантура" няма как да се случи.
Но то каквото се случва в Кеймбридж, си остава в Кеймбридж явно.

В английската образователна система е напълно възможно от бакалавър директно да минеш на докторантура, стандартна практика е и няма нищо необичайно. И със сигурност не значи, че си от най-умните Smiley Просто магистратурата не е задължителна стъпка в процеса.

Откъде дойде това, че има първи мъж англичанин? Иначе, настоящият съпруг си е най-нормално момче завършило и работещо в чужбина, с добра кариера. Стандартна двойка са за тяхната демография. Той не е интересен. По-интересно е кой я тика из кулоарите на българската политика от периода ѝ в ИТН и нататък. Това за Радев ми е несериозно, той със сигурност има достъп до много по-засукани каки, а и госпожа премиершата бди зорко.

Но, да, някой трябва да я светне за съществуването на lip stains. Това нейно голо рамо ще се превърне в пастите на Мария Антоанета. Уж малко нещо, а преобръща колата. Сега цял мандат ще я гледат под лупа какво е облякла, не какво прави или говори.
Виж целия пост
# 1 623
Вижте свекъра на Чамова и ще разберете кой я тика. Sunglasses
Виж целия пост
# 1 624
Кой ѝ е свекър?
Виж целия пост
# 1 625
Известни личности, щракнати в крачка, на експозиция на бижутерийна къща Pomellato:
Скрит текст:




Иконата Деньов


Филипин


Кери Уошингтън

Карла леко отегчено дърпа от ел. си цигара

Голямата й сестра, Валерия Бруни-Тедески

Комбинацията от изискана маса, изискано облекло и хале тип неизмазан гараж е просто покъртително.... Не я разбирам тази мода и това е!
Виж целия пост
# 1 626
Том Холанд и Зендая
Скрит текст:

Салма Хайек
Скрит текст:
Сиена Милър
Скрит текст:
Роузи Хънтингтън-Уайтли
Скрит текст:
Ники Хилтън
Скрит текст:
Ейми Джаксън Уестуик
Скрит текст:
Виж целия пост
# 1 627
Салма много мощна изглежда. Като изключим Ейми Джаксън Уестуик, останалите са потрес.
Виж целия пост
# 1 628
Мистър Божинков Grin
https://www.facebook.com/share/r/18mYtfyXUW/
Виж целия пост
# 1 629
Разкошен е!
Моят Император! Остарява, но пак е хубав!
Виж целия пост
# 1 630
Освен, че остарял и малко подпухнал ми изглежда. Да не би да си е бол нещо и той?! Достатъчно умен е, за да го направи.
Виж целия пост
# 1 631
Божинката може да е тъп, но за сметка на това е симпатичен.
Виж целия пост
# 1 632
Иска ми се някой лекар вирусолог да зададе един въпрос на Чамова от тази научна сфера и да я видим как ще мига на парцали.
Ние имаме лекари вирусолози - медици, специализирали вирусология. А в Кеймбридж явно е възможно без медицинска специалност да се стане "доктор" на тази наука.
Виж целия пост
# 1 633
Салма също не изглежда за мен красива и секси, както беше като млада. Остаряването я промени.
Божинов колко остарял само! Сега потърсих в Googe на колко години е. На 40 години. Тук изглежда, като че ли е на 50 или над 50 години.
Виж целия пост
# 1 634
Иска ми се някой лекар вирусолог да зададе един въпрос на Чамова от тази научна сфера и да я видим как ще мига на парцали.
Ние имаме лекари вирусолози - медици, специализирали вирусология. А в Кеймбридж явно е възможно без медицинска специалност да се стане "доктор" на тази наука.
Мисля, че не необходимо да си медик, Андрей Чорбанов също е доктор, но не е медик, а биолог.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия