Звездни Компромати- Юни'26

  • 191 914
  • 1 959
# 1 935
Да, сега е кожа и кости... и зъби.
https://www.tiktok.com/@goss.ie/photo/7612295218682973462
Скрит текст:

Рене Зелуегър
https://www.facebook.com/share/r/1HJJp3h8gg/
Виж целия пост
# 1 936
Ветко старши е с рождено име Вълчо. Вълчо Арабаджиев. Той има деца от преден брак Владо и Александра. Маринела има момиче от преден брак и двамата имат общо- Вълчо.
Мисля, че така беше 😅 само не разбирам ако той си е сменил рожденото име Вълчо защо си го дава пак на най-малкото дете.

Не е така 😄
Владо и Златомира са от преден брак на Ветко. Александара е от преден брак на Маринела. Вълчо е общото им дете.
трябва и на тях да направим едно родословно дърво и кой с кого, като на Мария/Марая 1 и Марая 2/Тюдор, че е много заплетено. И един малък Ветко май имаше, но не Вълчо, дете на някой от големите🙈
Виж целия пост
# 1 937
Ветко е дете на Златомира. Другото ѝ дете се казва Маринела. Не родната, а доведената дъщеря кръсти детето си Маринела. Как ли се чувства първата жена на Ветко? 🙄 Владо въобще не присъства на семейните снимки, нито жена му и децата.
Виж целия пост
# 1 938
Добавете в схемата и това, че Александра е била 2 години с Ники Михайлов, та по тая линия са баджаначки с Николета и Алисия. А, да и Ники Михайлов пък е бил И с Ралица Тошкова, която роди дете на Владо. Пък Ралица е била и с Божинката...
На Златомира децата са ... Ветко и Маринела.
Виж целия пост
# 1 939
А на Александра как, Вълчо😅?
(Майтапя се, момиченце имаше тя)
Виж целия пост
# 1 940
На Александра и Стайко е Анабел, сега остава на Владо и на малкия Вълчо да разберем и чат джипити може да почва дървото Stuck Out Tongue
Виж целия пост
# 1 941
А ако в баджаначеското дърво се наблегне на Николета и Алисия и.....стана страшно! Набъркваме и Преслава и половината чалга "елит" и стигаме и до Мара. Кой къде, все до нея. 😂😂😂 Става ми лошо, само като си го представя.
От родословието на Вълчо също получавам главобол.
На Александра и Стайко е Анабел, сега остава на Владо и на малкия Вълчо да разберем и чат джипити може да почва дървото Stuck Out Tongue
Даже и чата ще се побърка.
Виж целия пост
# 1 942
Името Анабел ми харесва, разчупила е Ветковата матрица
Виж целия пост
# 1 943
На Владо са Виктор, Мариан и третото пак е момче, но не знам как се казва. Двамата по-големи май също са кръстени на баба и дЕдо.
Виж целия пост
# 1 944
Кейт и Джордж
Скрит текст:
Синовете на Бритни Спиърс - Шон Престън и Джейдън Федърлайн дефилират заедно на мъжкото ревю на Vetements пролет/лято 2027
Скрит текст:
Линдзи Лоън
Скрит текст:
Джиджи Хадид
Скрит текст:
Мадона
Скрит текст:
Риана
Скрит текст:
Виж целия пост
# 1 945
Мадона на пижамено парти ли отива?
Виж целия пост
# 1 946
"Дамата" Мария си е избрала чудно облекло като за Козлодуй 😁 мята гюбеци и си отваря устата на плейбек. Не съм запозната с творчеството ѝ, но от това, което чух мога само да гадая на какво отгоре има това голямо самочувствие...




Гугълнах текстовете на песните ѝ, за да се просветя.. Цитирам 😁

"Бомба-ракета в теб се заби
Тази нощ от любовта ми някой ще гори
Бомба-ракета прави бели
Докато ме гледаш във красивите очи
Бомба-ракета пада в града
Аз и ти събрани правим хубави неща (Come on)
Бомба-ракета има щети
После сметката момчето ми ще я плати".

И още малко лирика:
Куплет 1
Оле, мале, изтрещяхме, мале, мале
А преди добре си бяхме, мале, мале
Помощ, любовта ме хвана, мале, мале
Тука май ще си остана, мале, мале

[Припев]
Бали-Бали, Дубай и Мароко, Шанхай
И на пейката във парка с тебе най ми е, най
Бали-Бали, Дубай, Сингапур и Хавай
С теб където и да ходя винаги ми е рай
Бали-Бали, Дубай и Мароко, Шанхай
И на пейката във парка с тебе най ми е, най. "

Като писани от пиян третокласмик са.
Не знам кой доброволно би слушал подобно.. нещо, а в комбинация с гласовите данни на певицата, нещата съвсем стават непоносими.
Виж целия пост
# 1 947
🤣 Божке! Това е на нивото на епичната творба от преди 100 години "Радка пиратка"!
Виж целия пост
# 1 948
Райна на участие изглежда различно от снимките, които качва в ИГ:

Скрит текст:

Но все пак изглежда доооста добре като за почти 45-годишна.
Виж целия пост
# 1 949
Изглежда си... като 45 годишна. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия