Кралски работи и клюки - Юни 2026

  • 89 649
  • 2 059
# 2 055
Хех, тая монархия не е оцеляла толкова години, защото не могат дългосрочно да предвидят какви ще са настроенията на хората Simple Smile Ама пък добре звучи, колко са недалновидни Simple Smile
Раджуа като не е около свекърва си, грейва и изглежда много добре. Харесва ми така кежуъл. Много приятна жена е.
Виж целия пост
# 2 056
Кралицата знаеше най-добре - не се обяснявай на никого. Чалс и Уилям  в стремежа си към по-голяма прозрачност, станаха мишени на всякаква паплач, която да им държи сметка.
Дали така държат сметка на Бил Гейтс или някой подобен. Всъщност, и той е бил редовен посетител на партитата на Епстайн, защо не видяхме негови снимки или някой да го изтипоса в медиите?
Това, че Мегън и Хари са значими личности в световен мащаб е само в главите и фантазията на фенките им. Австралийското посещение беше достатъчно показателно. Wink
Виж целия пост
# 2 057
Майка и син на заглавните страници на вестниците днес.
Виж целия пост
# 2 058
Кралицата знаеше най-добре - не се обяснявай на никого. Чалс и Уилям  в стремежа си към по-голяма прозрачност, станаха мишени на всякаква паплач, която да им държи сметка.
Дали така държат сметка на Бил Гейтс или някой подобен. Всъщност, и той е бил редовен посетител на партитата на Епстайн, защо не видяхме негови снимки или някой да го изтипоса в медиите?
Това, че Мегън и Хари са значими личности в световен мащаб е само в главите и фантазията на фенките им. Австралийското посещение беше достатъчно показателно. Wink
Чарлз и Уилям живеят в много по-различни времена от Кралицата. И слава богу, че го разбират. Елизабет II е станала кралица на 25. Имала е мноооого време пред себе си - да се учи, да греши, да се поправя. Чарлз и Уилям нямат такова кралско бъдеще. И не ги виждам да се обясняват кой знае колко. За сега няма нищо друго освен медийни спекулации относно плановете на Съсекс.
Това, което те направиха с интервюто при Опра и книгата - им отряза завинаги пътя обратно. На предател не се прощава.
Виж целия пост
# 2 059
Цитат

Страхотно семейство!
Малката е бонбон с тия ботушки ♥
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия